Znaki Zodiaku, które KOCHAJĄ tylko siebie! Nieśpieszno im do ślubu!

znaki

Miałeś nieraz wrażenie, że niektóre osoby są niechętne do okazywania uczuć lub zwyczajnie nie czują potrzeby ich okazywania? A może jesteś w związku z taką osobą?

Oczywiście takie zachowanie uwarunkowane jest przede wszystkim własnymi doświadczeniami i wartościami wyniesionymi jeszcze z czasów dzieciństwa. Jednak niektóre znaki zodiaku mają wręcz przypisane, że okazywanie czułości drugiej osobie nie jest ich mocną stroną. Co więcej bardziej cenią sobie własne towarzystwo, aniżeli życie we dwójkę.

 

Poznaj znaki zodiaku, dla których samotność nie jest straszna. Należą do nich:

 

Strzelec. Aktywny Strzelec tak naprawdę nie potrzebuje partnera życiowego. Mimo to zdarza się, że ludzie sami „lgną” do nich. Strzelec świetnie sobie sam radzi i czepie radość z własnego towarzystwa.

 

Ryby bywają kapryśne. Im marzeniem nie jest raczej wielka i czysta miłość, a samotność nie jest dla nich niczym strasznym. Gdy już kogoś jednak spotkają na swojej drodze, potrafią się poświęcić, aby zatrzymać tę osobę u swojego boku.

 

Panna woli kierować się zasadą „Lepiej być samemu niż z kimkolwiek”. Wysokie standardy są zarówno okazją do zbudowania naprawdę trwałego związku, jak i przeszkodą nie do pokonania.

 

Koziorożec. Te znaki zodiaku mają problem z wyrażaniem uczuć w stosunku do drugiej osoby. Jeśli już kogoś jednak spotkają godnego uwagi, potrafią się przemóc. Może to potrwać, ale warto poczekać. Koziorożce są z reguły oddane, cierpliwe oraz przyjazne.

 

Baran. Barany mają założony charakter i często wyrażają  brak tolerancji i niechęć do pracy nad związkami. Jedno jest pewne: do ślubu im nieśpieszno.

 

Wodnik. Do szczęścia nie potrzebuje związków, ponieważ bardziej jest zadowolony z bycia samemu. Żyje na własnych warunkach, ponieważ nie lubi polegać na innych. Jeśli na ich drodze pojawi się druga osoba to pewne, że czeka ich praca na tym, aby związek był udany.

 

ZOBACZ TEŻ:Te osoby okłamują same siebie! Najbardziej FAŁSZYWE ZNAKI ZODIAKU!

 

 

Źródło:moscsp/pixabay

 

Komentarze