Znana aktorka PRZYZNAŁA się do zabiegu! SZCZERE wyznanie!

Znana aktorka przyznała się do zabiegu! To naprawdę szczere wyznanie! O co chodzi?

Alżbeta Lenska gra w „M jak miłość”. Wątek z jej udziałem cieszy się dużą popularnością. Teraz Alżbeta postanowiła wyjawić prawdę o sobie. Okazało się, że aktorka zdecydowała się na zabieg!

Najpierw jednak napisała nieco filozoficzne oświadczenie.

– Może to dziwne, że dość gadatliwa osoba, która kocha ludzi zdecydowała się na babski wyjazd z samą Sobą☺️Ale to co słyszę z różnych miejsc, że warto wsłuchać się w Siebie, zaprzyjaźnić ze Sobą i zadbać o Siebie zaczynam naprawdę rozumieć. Jestem mega szczęściarą, że „góra” pozwoliła mi tu zostać i to w świetnym stanie, a do tego otworzyła mnie na bycie bardzo „świadomym” człowiekiem❤️ Kiedyś dbałam tylko o INNYCH bo uważałam, że sama nic nie potrzebuję i co? Nie zrobiłam badań przy potwornych migrenach i sami wiecie jak to się skończyło🙈 Cudownie jest zatem być swoim przyjacielem i nie bać się chociaż trochę myśleć o Sobie😉 – stwierdziła.

Później przeszła do konkretów. Napisała, że przeszła zabiegi!

– W ostatnim roku przed 40-stką zrozumiałam również, że można też zadbać o swoją skórę w miejscu, które ją rozumie i potrafi wesprzeć☺️ @medicalclinicpodhale jest daleko od Warszawy, ale powiem Wam, że jest to miejsce, które naprawdę o skórę dba💞Wywiad medyczny, wsparcie lekarza w takich przypadkach jak Ja, wspierające ciałko i twarz zabiegi, a do tego skonsultowane kremy, które w domu mają nadal wspierać moją skórę😁 Jestem PRZESZCZĘŚLIWA, że mam klinikę, która naprawdę o mnie dba i dzięki temu, że jest tak daleko mogę zebrać myśli, popracować nad nowymi pomysłami, pooddychać górskim powietrzem, a do tego poczytać dłużej niż zwykle bez pośpiechu w moim cudnym gniazdku na Podhalu – wyjawiła.

Jak widać, aktorka nie wstydzi się tego, że lekko poprawia urodę. Nie są to operacje, ale drobne zabiegi kosmetyczne. Nie ma w tym nic złego. Przecież na ekranie musi wyglądać perfekcyjnie. Oglądają ją miliony Polaków!

Zobacz także: ZAMKNIĘTO ważny urząd! Chodzi o KORONAWIRUSA!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Co na to internauci?

Ta klinika widzę że potrafi zdziałać cuda 😂😂😂

Pozdrawiam 🙌

Pozdrowienia z Zakopca. Przenieśliśmy tu szkołę online na tydzień 😍

Super!

Fot. Instagram

Alżbeta wreszcie ma dobrą passę. Zdrowie, dobra praca, kochający mąż. Czego można chcieć więcej?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska w SZOKUJĄCEJ odsłonie! Fani ONIEMIELI!

Fot. InstagramKomentarze