Znana GHOSTWRITER sama stała się BOHATERKĄ dramatu! Pozwoliła by jej SYNOWI…

Melissa Robitille z Vermont prowadzi blog, na którym opisuje siebie jako autora, redaktorkę i ghostwriter. Znana księgarnia Amazon określa ją jako „fantastycznego pisarza”.

Tym razem jednak 41-letnia Robitille sama stała się bohaterką dramatu – została uznana winną zabójstwa jej syna i skazana na 15 lat więzienia, a jej partner 3 lata.

 

Syn Melissy – Isaac był niepełnosprawny – miał rozszczepione podniebienie, był niewidomy i nie miał uszu. Tego tragicznego dnia zrobił się „marudny” i ktoś wlał mu do butelki wódkę.

 

Początkowo Walter Richters i Robitille, którzy tego dnia byli z dzieckiem obwiniali się nawzajem za umieszczenie w pokarmie wódki, wtedy gdy chłopiec – wówczas 13-letni – okazywał złość. Richters, który sam pił alkohol i grał w gry na komputerze, zapytał czy może dać dziecku wódki. Matka się zgodziła! 

Jak się potem okazało, w organizmie chłopca dawka alkoholu była dwukrotnie większa niż dopuszczalne normy i w efekcie dziecko zmarło, podczas gdy dorośli spali – będąc także pod wpływem alkoholu.

 

Podczas rozprawy w Sądzie Najwyższym Vermont Robitille powiedziała:

Wierzyłam, że wódka może Isaacowi spać.

 

Wcześniej na blogu pisała o synu:

To jest szczęśliwy mały chłopiec, kocha matematykę, przytulanie, pocałunki i swojego psa

 

Podczas rozprawy Melissa Robitille załamała się.

 

ms, źródło: http://news.sky.com

 Komentarze