ZNANA marka NA ZAWSZE znika z Polski! Fanki PŁACZĄ!

W ciągu kilku najbliższych tygodni z handlowej mapy Polski na zawsze zniknie francuska marka Camaieu. Póki co, możecie jeszcze natrafić na gigantyczne wyprzedaże ubrań.

Wyprzedaje asortyment

Już wkrótce francuska marka Camaieu na zawsze zniknie z Polski. Do tego czasu klienci będą mogli skorzystać z wielu obniżek i promocji. Przedstawiciele marki liczą, że dzięki temu wyprzedadzą zalegający w butikach asortyment.

Historia Camaieu

Francuska marka Camaieu powstała w grudniu 1984 r. W Polsce pierwszy sklep tej marki powstał w 2000 r. Później w naszym kraju pojawiło się 25 kolejnych stacjonarnych sklepów Camaieu,

Marka Camaieu kierowana jest głównie do kobiet w wieku od 20 do 40 lat. Firma prowadzi sieć butików w Belgii, Czechach, Francji, na Węgrzech, we Włoszech, w Maroku, Rumunii, Rosji, Słowacji i Hiszpanii.

Dlaczego sieć rezygnuje ze sprzedaży w Polsce?

Z jednej strony jest to skutek kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa, zaś z drugiej tego, że spółka już wcześniej miała poważne problemy finansowe. Nic dziwnego, że jej przedstawiciele zdecydowali o częściowym zamknięciu sklepów.

Do kiedy będzie można robić zakupy w Camaieu?

„Do 17 czerwca na pewno będzie otwarte, wszystko zależy od tego, jak towar się będzie sprzedawał, ale na razie jest duże zainteresowanie” – mówi sprzedawczyni jednego z warszawskich butików.

Źródło: WP

Zdjęcie: PixabayKomentarze