Znana modelka przemycała narkotyki! Policjanci znaleźli je w (…)!

Była brytyjska modelka została aresztowana przez policję za posiadanie i przemyt narkotyków. Kobieta została przyłapana na gorącym uczynku kiedy odbierała paczkę, w której znajdowała się metaamfetamina z Meksyku. O współudział funkcjonariusze podejrzewają również jej partnera. Policjanci znaleźli narkotyki wewnątrz zabawek!

Brytyjskie media podały do wiadomości, że o posiadanie i handel narkotykami została oskarżona była modelka Paola Morrish. Kobieta od kilkunastu lat nie działała już w branży i zajmowała się prowadzeniem domu. Mieszkańcy Malmesbury są zaskoczeni, że to właśnie ich 42-letnia sąsiadka handlowała narkotykami z Meksyku, ponieważ nie mieli podstaw żeby ją o to podejrzewać. Policjanci znaleźli narkotyki w paczce, która przyszła z Meksyku. Metaamfetamina była ukryta w 400 plastikowych lalkach!

 

ZOBACZ:Awantura w trakcie przyjęcia weselnego! ! 26-latek wziął narkotyki i zaczął się (…)!

 

W zabawkach znajdowało się łącznie aż 7 kilogramów wysokiej klasy narkotyków. Śledczy oszacowali ich wartość na blisko 5 milionów funtów! Nim paczka trafiła do adresata została zbadana przez policję, dlatego modelka została złapana na gorącym uczynku kiedy odbierała ją od kuriera. Paola Morrish mieszka ze swoim mężem i kilkunastoletnim synem. Mężczyzna został oskarżony o współudział i pomoc w rozprowadzaniu narkotyków. Śledztwo wykazało, że para współpracowała z meksykańskim kartelem narkotykowym, od którego dostawała towar.

 

ZOBACZ TAKŻE:„Barwy szczęścia”: kolejna aktorka dołącza do obsady serialu. KTO?

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com

 

 

 

.

 Komentarze