Znana prezenterka SZCZERZE o zabiegu! Wreszcie to zrobiła!

Wreszcie to zrobiła! Znana prezenterka zdecydowała się na zabieg i jest bardzo zadowolona! Co zrobiła?

Joanna Racewicz zmagała się z wielkim dramatem! Miała bliznę po urodzeniu dziecka! Wreszcie jednak udało się jej ją usunąć! Zdecydowała się na bardzo skuteczny zabieg u znanego lekarza!

Wszystko opisała na Instagramie.

– Im więcej słyszę o komórkach macierzystych – tym bardziej jestem zadziwiona. Mali geniusze‼️‼️ Słucham wykładu Doktora i jestem pod wrażeniem. Mamy w sobie naturalny ratunek, genialny system naprawczy, którego lekarze często nie doceniają… Może dlatego, że nie potrafią go używać. Komórki macierzyste pobrane z tkanki tłuszczowej (nie dajcie się nabrać, że ich źródłem może być krew – bo tamte komórki służą do hematologii) – potrafią rozpoznawać uszkodzone tkanki i naprawiać – precyzyjnie i inteligentnie. Podane do skóry – zamieniają się w komórki skory, gdy do tkanki nerwowej – stają się tkanką nerwową. Są genialne w ortopedii ratując uszkodzone więzadła i stawy. Są niezastąpione w gojeniu ran. Doktor Adam Gumkowski jest wirtuozem w ratowaniu sytuacji, gdy masz ranę, a nie chcesz blizny. Choćby w przypadku cesarskich cięć… Żałuję, że nie mogę Wam pokazać zdjęcia, jak wygląda „blizna po dziecku” przed i po podaniu KM… Nie mogę, po pewnie Instagram by to zablokował ;)) Doktor uratował już niejedną dziewczynę i wyleczył z kompleksów, w które „ubrał” panią położnik i jego niechlujne „szycie pacjentki na okrętkę”. No, a że przy okazji skóra się wyrównuje, wygładza, napina, odmładza – to już bardzo przyjemny skutek uboczny ☺️☺️☺️ – napisała.

Joasi wierzymy na słowo, że blizna zniknęła. To było pewnie dla niej niezwykle ważne. Zabieg zapewne nie był tani, ale Joanna nie wspomina o cenie. Ważne jednak, że prezenterka wreszcie pozbyła się problemu.

Fani wspierali ją i komplementowali!

Zobacz także: Małgosia Kożuchowska podjęła WAŻNĄ decyzję! TO będzie w jej życiu DUŻA zmiana!

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Co napisali internauci?

Ooo! ciekawe jak sprawdzają się w przypadku blizn poparzeniowych.

Jak zawsze ładnie wyglądasz Asiu 🌹🍒😘 pozdrowionka

Dziękuję Ci bardzo!!!♥️

Pozdrawiam

Mniam

uwielbiam

Jesteście super❤️

Fot. Instagram

Joanna Racewicz w Telewizji Polsat i Polsat News prowadzi poranne pasmo „Nowy dzień”. Wcześniej była też gospodynią programu „Najwyższe piętro”. W przeszłości była związana z TVP i TVN.

Zobacz także: Chwile GROZY w Lesznie! Poszli do salonu masażu i… prawie STRACILI ŻYCIE!

Fot. InstagramKomentarze