Znana wagarowiczka Greta Thunberg zdemaskowana!

Cała prawda o tej dziewczynce wyszła na jaw! Greta Thunberg szwedzka aktywistka i wagarowiczka zdemaskowana przez dziennikarzy. Wielka wojowniczka plastiku…

 

Greta Thunberg to znana szwedzka aktywistka, która walczy z globalnym ociepleniem, plastikiem w oceanach, kałem w Morzu Bałtyckim. Jedni ją kochają, inni jej po prostu nienawidzą. Zdania, jak zawsze, są podzielone. Zarzuca się jej manipulowanie młodych ludzi, chorobę psychiczną i ideologizowanie notorycznych wagarów.

 

Teraz ma poważne problemy, a chodzi o pokazanie jej prawdziwej twarzy. Na COP25 w Madrycie pojechała Teslą (luksusowy samochód). Dziennikarz z kanału „Rebel News” na YouTube nagrał wnętrze pojazdu, w którym znana aktywistka i wagarowiczka podróżowała. W aucie było pełno plastiku, foliowych torebek  – to z czym Szwedka walczy!

 

Reporter przeprowadził małą prowokację. Poprosił uczestników tego spotkania o opinie nt. plastiku, niszczenia przyrody, nieszanowania naturalnego środowiska. Później pokazał zdjęcia z pojazdu, którym przyjechała Greta! I zapadła wielka konsternacja! Ich wielka przywódczyni sama wspomaga niszczenie środowiska kupując wszystko co plastik jest w stanie wyprodukować.

 

Oczywiście wyznawcy znanej wagarowiczki, która spędza czas na podróżowaniu, zamiast (jak inne dzieci) siedzieć w szkole mówili: „To nie możliwe. To na pewno nie ona! Ona by tego nie zrobiła”. Zarzucali nawet, że zdjęcia są sfingowane. Ale niestety, wyszło na jaw, że nawet czołowa liderka ekologów i wagarowiczów również pije wodę z plastikowej butelki.

 

Czy to może oznaczać, że panienka Thunberżanka przyzna się do swojej hipokryzji? Raczej nie. Pan Soros byłby załamany. Możesz obejrzeć ten film klikając tutaj.

 

WIĘCEJ O GRECIE:

Greta Thunberg wylądowała na walizkach! „Byłoby jeszcze przyjemniej…”

Od globalnego ocieplenia można zwariować? Szokujące wyznanie!

Greta Thunberg podróżuje w czasie!? W sieci pojawiło się zdjęcie sprzed 120 LAT…

Komentarze