Znany imam przyleciał do Polski. Nie uwierzysz, co mówi o naszym kraju!

Znany imam przyleciał do Polski. Nie uwierzysz, co mówi o naszym kraju!

Mohamad Tawhidi to znany muzułmański imam, który określa sam siebie jako „Imam pokoju” (Imam of Peace). Jego poglądy mocno odstają od średniej islamskiej, czym zaskarbił sobie niekłamaną nienawiść wśród wielu muzułmanów. Teraz miał okazję odwiedzić Polskę. Oto co myśli na nasz temat! 

Mohamad Tawhidi nie jest jednym z tych przywódców religijnych, którzy promują dżihad i islamizację. Jego poglądy są zgoła odmienne, bowiem uważa on, że islam musi przejść ogromne przemiany sięgające do samego gruntu i meritum tej religii, jeśli ma ona przetrwać kolejne lata. Dlatego też odwiedzając Polskę imam był nią po prostu zachwycony. 

 

ZOBACZ TEŻ: 

 

Mohamad Tawhidi napisał wprost – Polska jest krajem „wolnym od dżihadów i nonsensów”, a przy tym czuł się u nas bardzo bezpiecznie i nie potrzebował żadnej ochrony. Innymi słowy, w oczach mężczyzny nasz kraj jest prawdziwym ewenementem na skalę Europy.

 

https://twitter.com/Imamofpeace/status/1201207237567369216

 

Imam zauważył też kilka naszych bardzo charakterystycznych, narodowych cech. W swoim wpisie przestrzega tych, którzy mogliby chcieć czynić tutaj coś niedobrego:

 

Spróbuj zadrzeć z ich narodowym bezpieczeństwem, a będziesz potrzebować karetki, nie policji

 

Tawhidi pochodzi z Iranu, a na co dzień mieszka w Australii. Jest za radykalną reformą islamu, która miałaby polegać nawet na usuwaniu niektórych fragmentów Koranu. Imam negatywnie nastawiony jest m.in. do księgi Sahih al-Buchari, która jego zdaniem często stanowi podstawę do usprawiedliwiania aktów terroryzmu.

 

To nie pierwszy raz, gdy „Imam pokoju” pozytywnie wypowiada się na temat Polski. Nasze podejście do tolerancji, multikulturalizmu i innych religii nazywa po prostu „mądrością” i nie widzi w nim nic złego – a na pewno nie rasizm!

 

 

Cóż – gdyby tego typu ludzie chwycili w swoje ręce stery islamu, to z pewnością świat wyglądałby nieco inaczej. Niestety, na razie nam to nie grozi.Komentarze