Znany influencer polizał sedes! Szybko trafił do szpitala z objawami koronawirusa!

Znany influencer polizał sedes, a następnie trafił do szpitala z objawami koronawirusa! Nie wiadomo, czy zaraził się w tym samym dniu, w którym podjął głupie wyzwanie, jednak Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Użytkownicy sieci uważają, że mężczyzna zachował się dziecinnie i nieodpowiedzialnie.

 

 

Znany influencer polizał sedes! Szybko trafił do szpitala z objawami koronawirusa!

Gwiazdor TikToka znany jako Larz postanowił wziąć udział w „coronavirus challenge”. Bezmyślna i głupia zabawa polegała na tym, że użytkownicy Instagrama czy TikToka lizali sedes w publicznej toalecie, a następnie udokumentowany za pomocą kamery wyczyn wrzucali do sieci.

 

 

 

Co ciekawe, dwa dni później popularny TikToker Larz trafił do szpitala z objawami koronawirusa. Trudno stwierdzić czy zaraził się nim w dniu, w którym podjął wyzwanie „coronavirus challenge”. Mimo wszystko, Internauci wylali na niego wiadro pomyj, uważając, że jest bezmyślnym i nieodpowiedzialnym człowiekiem.

 

 

 

21-latek udostępnił na swoim Twitterze selfie ze szpitalnego łóżka z podpisem, że w jego przypadku test na obecność koronawirusa miał pozytywny wynik.

 

 

 

 

 

Źródło: Twitter

Zobacz także: Co jeść w okresie pandemii? Oto żywność z długim okresem przydatnościKomentarze