Znany polski youtuber przyłapany na wąchaniu rozpuszczalnika! „Nie tego się spodziewaliśmy!”

To już przechodzi ludzkie pojęcie do czego ludzie są zdolni! Tym razem znany polski youtuber został przyłapany jak wącha rozpuszczalnik. Co na to jego fani?

 

Media społecznościowe sprawiły, że każdy, kto im jest bardziej głupszy, ma szansę na wypromowanie samego siebie. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia – możesz stać się sławny. Tak też było tym razem. Znany polski youtuber Major Suchodolski został właśnie przyłapany przez swojego widza w trakcie wąchania rozpuszczalnika.

 

Major Suchodolski to pseudonim polskiego youtubera i patostreamera. Swoich widzów przyzwyczaił do wulgarnego języka, nienawiści, notorycznego spożywania alkoholu. No i do aktów agresji, a ostatnio także i do wąchania rozpuszczalnika.

 

Od trzech lat prowadzi swój kanał na platformie YouTube, a w swoich filmach głównie przedstawia jak je kolejne posiłki. A także jak obraża swojego współlokatora. Sielanka trwa już jakiś czas, bo widzowie wysyłają dla niego paczki. Dodatkowo ma szybki zarobek z transmisji online w czasie których widzowie wpłacają pieniądze na jego konto. No i nie zapominajmy o pieniądzach z reklam. Szacuje się, że ten patostreamer może miesięcznie „zarobić” około 5 tysięcy złotych.

 

Major Suchodolski prowadzi swoją działalność legalnie, założył sobie firmę i odprowadza podatki. Mieszka ze słynnym Krzysztofem Kononowiczem – legendarnym kandydatem na prezydenta Białegostoku. To ten co mówił „nie będzie niczego” w takim śmiesznym sweterku.

 

1 stycznia (Nowy Rok) Major Suchodolski w lesie oddawał się nałogowemu wąchaniu rozpuszczalnika. Wideo cały czas krąży po sieci, dzięki czemu jego widzowie mogą zobaczyć po raz kolejny jak znany polski youtuber, patostreamer się narkotyzuje. Film możesz zobaczyć klikając tutaj.

 

ZOBACZ: Tragedia w domu kandydata na prezydenta! „25 lat więzienia…”

 

Co na to widzowie? Wystarczy przeczytać komentarze pod tym niechlubnym filmem. „Ale wrak, aż żal chłopa. Super, że mu kazałeś posprzątać”. „on na tej fazie wygląda jak dzikie zwierzę gotowe do ataku”, „Nie tego się spodziewaliśmy, myślałem że tam zamarzniesz, a ciebie znów odratowali”. „Nic nie przebije wyrazu twarzy przyłapanego na inhalacji Majora. Świetny film”, „Tylko konkretny ośrodek zamknięty i to na dłużnej, jak mu nitro nie zeżre płuc to wykończy go rak, Szczudlaku jeden”.

 

 Komentarze