Znany raper boi się o swoje życie! Za TO zdjęcie grożą mu śmiercią!

Amerykański raper Daniel Hernandez występujący na scenie pod pseudonimem Tekashi 6six9ine wpadł w poważne tarapaty. Muzyk opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych, po którym rozpętała się prawdziwa burza. Grożą mu śmiercią, a raper boi się o swoje życie. 

Hernandez nie tak dawno temu wyszedł z więzienia po półtorarocznej odsiadce, a już wpadł w niemałe tarapaty. Prawdziwa burza rozpętała się po zdjęciu jakie Tekashi 6six9nine opublikował na swoim Instagramie. Widać na nim rapera, który pozuje na tarasie w tęczowym ubraniu trzymając w dłoniach pokaźny plik banknotów. To właśnie za to zdjęcie grożą mu śmiercią, a muzyk boi się o swoje życie. Raper w przeszłości był karany za wiele przestępstw, min. współpracę z gangiem, wymuszenia i handel heroiną. Pół roku przed planowanym opuszczeniem więzienia został zwolniony do domu, gdzie miał odsiedzieć resztę wyroku. 

 

ZOBACZ:Wrocław: Przerażające odkrycie w stawie. Ktoś zawinął w dywan i porzucił zwłoki (…)!

 

W obawie przed zemstą gangsterów, których Tekashi wydał jego aktualne miejsce zamieszkania miało pozostać tajemnicą i było do momentu opublikowania feralnej fotografii. Dom mężczyzny był chroniony 24 godziny na dobę przez policjantów. Niestety popełnił kardynalny błąd uaktywniając się w mediach społecznościowych przez co przestępcy szybko go namierzyli. Wiadomo, że w momencie publikowania fotki z plikiem banknotów raper był pijany, ponieważ świętował sukces jaki odniosła jego nowa piosenka. W ciągu doby zobaczyło ją ponad 43 miliony osób. Adres 24-latka opublikował sąsiad rapera robiąc mu zdjęcie i wrzucając jego lokalizację do sieci. Muzyk został przewieziony do kolejnego domu, którego adres w obawie o jego życie jest ściśle tajny. 

 

https://www.instagram.com/p/B_-X4l4nUPU/

 

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE:Wojewódzki przyłapany z młodą kobietą W AUCIE! Nie miała na sobie… (Wyciekło WIDEO!)

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: instagram.comKomentarze