Zobacz, skąd pochodzą wpłaty dla KOD-u!

Mateusz Kijowski, lider KOD-u, z pewnością może liczyć na hojnych darczyńców. Kilka dni temu, na stronie internetowej KOD pojawiło się nowe sprawozdanie finansowe. Okazało się, że na koniec maja, na koncie KOD znajdowało się 1 206 760,43 złotych.

Jak informuje portal wPolityce.pl, to o 200 tysięcy złotych więcej niż na koniec kwietnia. Niemal 200 tysięcy złotych wpłynęło z internetowej zbiórki, którą prowadzi KOD. Kolejne 691 tysięcy złotych pochodzi ze zbiórki, czyli tyle udało się zgromadzić w puszkach, które działacze KOD podstawiają pod nos protestującym sympatykom komitetu.

Najbardziej hojni są sympatycy KOD z województwa mazowieckiego. Stamtąd pochodzi 2/3 wpłat ze zbiórki, czyli ponad 403 311,06 złotych. Najmniej wpłacili dla KOD-u z województwa podlaskiego, bo jedynie 1149,5 złotych.

Czy nie lepiej wpłacić pieniądze na coś naprawdę ważnego? Np. dla domów dziecka, na chore dzieci… Już pisaliśmy jak finansista George Soros współfinansuje KOD, to mu nie wystarcza? Czytaj też: SOROS PRZYZNAJE, ŻE POPIERA KOD!

BRKomentarze