Zofia Zborowska jak spasiony kot. Pokazała zabawne nagranie!

Zofia Zborowska (34 l.) właśnie jest w swojej pierwszej ciąży ze swoim mężem – Andrzejem Wroną.

Aktorka znana z serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie grała rolę stomatolog Anety Dylskiej w realu nie zamierza odgrywać idealnej instamatki. Zofia Zborowska ma zupełnie odwrotne podejście do sprawy. Najprawdopodobniej przyjęła strategię podśmiewania się z samej siebie, po to by nie robili tego inni.

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Już maju odniosła się do zdjęć zrobionych przez paparazzi. Wtedy razem z Aleksandrą Domańską pałaszowała zapiekanki i wyjaśniła:

 

…pare tygodni temu bez makeupu, w dresach na pełnym luzie i z pustym brzuchem 😂 dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak 💩 ale sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby zjeść zapiekankę 🤦🏻‍♀️ tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta.

 

W podobnym tonie jest jej dzisiejszy post. Zofia Zborowska nawiązała zarówno do swojej figury, jak i zachowania. Zamieściła nagranie ze spasionym kotem, który wędruje do kuchni. Aktorka napisała:

 

Ja w drodze do lodówki co godzine 😂🤣😂 #jakmnietobawi #matkojedyna #płacze

 

Zabawny filmik rozśmieszył także fanów Zofii i jeśli miała jakieś wyrzuty sumienia z powodu swojego łakomstwa, to dostała „rozgrzeszenie”:

 

Jakbym widziała mojego męża 😂😂😂

 

Hahaha wszystkie tak miałyśmy w ciąży 😂

 

wszystkie ciężarówki 🤰🏽się pod tym podpiszą obiema rękami 😁

– pisały internautki.

 

video: https://www.instagram.com/zborowskazofia/Komentarze