Żona Kamila Stocha pokazała się w łóżku. Zdjęcie zrobiło furorę w sieci!

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, naszego najlepszego skoczka narciarskiego budzi żywe zainteresowanie opinii publicznej. Chyba przede wszystkim dzięki swojej klasie, skromności i temu, że… wcale nie zabiega o to zainteresowanie(w przeciwieństwie do innych, byłych partnerek naszych skoczków…)! Tym razem jednak rozpaliła wyobraźnię niejednego fana!

Żona reprezentowała Kamila Stocha na Gali Mistrzów Sportu, która odbyła się w miniony weekend. To nie pierwszy raz, gdy przypada jej taka rola. Ewa jest zawsze z mężem i gorąco wspiera go i pomaga rozwijać karierę.

 

ZOBACZ: Polski skoczek narciarski niespodziewanie ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ! Będzie teraz pracował u… żony STOCHA!

 

Tym razem jednak może nawet bardziej niż samo pokazanie się na Gali, zainteresowało wszystkich zdjęcie wrzucone późną porą na Instagram.

 

„Tak się obudziłam” – można przetłumaczyć napis dodany do zdjęcia Ewy Bilan-Stoch. Czy faktycznie zasnęła w swojej pięknej kreacji po trudach balu? Raczej nie, ale to jedno zdjęcie zrobiło furorę wśród użytkowników Instagrama. Choć żona Stocha nie pokazała na nim zupełnie nic, to aż kipi kobiecością i zmysłowością!

 

źona Kamila StochaKomentarze