Żona poda Martyniuka o alimenty? Wszystko przez jego DOTYCHCZASOWE WYBRYKI!

Wszystko wskazuje na to, że w rodzinie Martyniuków nie dzieje się najlepiej. Syn znanego wokalisty disco polo Zenona Martyniuka prawdopodobnie już niebawem rozwiedzie się ze swoją żoną Eweliną. Wszystko przez jego dotychczasowe wybryki.

Kilka miesięcy temu wybuchł skandal związany z Danielem, synem Zenona Martyniuka. 30-latek został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. Okazuje się, że mężczyzna nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony Eweliny. To nie pierwsze problemy z prawem syna wokalisty.

Związek syna Zenona Martyniuka i jego ukochanej nie trwał zbyt długo. 30-letni Daniel Martyniuk za pośrednictwem Instagrama oznajmił, że się rozwodzi. Niedługo później zmienił zdanie i orzekł za pośrednictwem mediów społecznościowych: „Cześć, siemanko! Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną i Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu” – tłumaczył do obserwujących.

Sprawę skomentował również jego ojciec, Zenon Martyniuk.

„To nieprawda, że mój syn się rozwodzi” – powiedział w rozmowie z „Twoim Imperium” znany wokalista disco polo.

Wiele wskazuje na to, że rozwód jest jak najbardziej realny. A pozew złożył nie Martyniuk, a jego żona Ewelina…

„Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów” – czytamy w gazecie Twoje Imperium.

Źródło: Twoje Imperium

Zobacz też: Marzysz o płaskim brzuchu? To prostsze niż myślisz! Musisz ograniczyć jedynie…

 Komentarze