Żona Zenka Martyniuka w nowej roli!? Nikt się tego nie spodziewał!

ŻONA

Według doniesień mediów żona Zenka Martyniuka – Danusia Martyniuk może już niedługo zostać prawdziwą gwiazdą. Partnerka króla disco polo ma otrzymać własny program na TVP. Kobieta zdradziła co o tym myśli.

Według informacji przekazanych przez czasopismo „Rewia” żona najbardziej popularnego polskiego piosenkarza disco polo może już niedługo stać się prawdziwą gwiazdą. Żona króla disco polo ma otrzymać własny program poświęcony dojrzałym kobietom. Co za tym idzie – w rodzinie Martyniuków oznaczałoby to narodziny nowej gwiazdy. Danusia Martyniuk wypowiedziała się na ten temat.

Gdyby Danusia Martyniuk otrzymała pracę w TVP para stałaby się jeszcze bardziej medialna. Żona gwiazdora zdążyła wypowiedzieć się już co sądzi na temat informacji, które obiegły media. Do tej pory w małżeństwie Zenka i Danusi panował prosty podział, to Zenek był gwiazdą, a pani Danusia jego żoną. Jednak premiera filmu „Zenek”, która niedawno miała miejsce przyniosła zarówno głównemu bohaterowi jak i jego żonie spory rozgłos.  Para od czasu premiery często pojawiała się na ściankach i czerwonych dywanach. Dla Zenka Martyniuka nie jest to niczym niezwykłym, jednak dla pani Danusi to raczej nowość. Do tej pory nie miała zbyt wielu takich okazji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski o koronawirusie! Musimy przygotować się na…

 

Zdaniem dziennikarzy Danusia Martyniuk posiada medialną osobowość, jednak kobieta wszystkiemu zaprzecza. Kobieta przyznała, że nie czuje się swobodnie na czerwonym dywanie, a kamery i fotografowie ją stresują. W wywiadzie z „Faktem” Danusia Martyniuk zapytana o spekulacje na temat jej kariery w TVP odpowiedziała:

 

– Nic mi na ten temat nie wiadomo.

 

Dziennikarze to samo pytanie zadali także gwiazdorowi disco polo. Piosenkarz jednak do tej pory nie skomentował doniesień prasowych. Gdyby wieści okazały się jednak prawdą pani Danusia z pewnością zyskałaby sporą grupę widzów.

 

źródło:  fakt

fot. youtubeKomentarze