żona

Żona znanego skoczka narciarskiego szokuje swoim zdjęciem. Kobieta opublikowała swoją fotografię z PRYSZCZEM

Była żona Piotra Żyły opublikowała dziwne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Na fotografii widać kobietę oraz strzałkę skierowaną na jej pryszcza, z pytaniem ” Kto usunie? ”. Co prawda post szybko zniknął, jednak jak wiemy w sieci nic nie ginie.   

Kobieta regularnie szokuje po rozstaniu z mężem. Nie wiadomo co się z nią dzieje. Była żona sportowca może ciągle ciężko znosi rozwód, a może próbuje po prostu się zaistnieć. Pewne jest tylko to, że co jakiś czas trafia na usta wszystkich. Trzeba przyznać, że z różnym skutkiem.

 

 

 

 

 

 

Tym razem do sieci znalazło się jej zdjęcie, na którym pokazuje swojego pryszcza i zachęca do pomocy przy jego usunięciu. Ta dość nietypowa prośba szybko uruchomiła lawinę komentarzy. Prawdopodobnie dlatego zdjęcie już usunięto z należącego do niej profilu na Instagramie. Jeżeli kobieta chciała po raz kolejny być w centrum uwagi to wybrała udany sposób osiągnięcia tego celu, trochę tylko mało sympatyczny. Może YouTuberka powinna zacząć współpracować ze specjalistą od wizerunku, wtedy uniknęłaby podobnych wpadek.

 

 

 

 

ZOBACZ:Przeleciał pół kraju, żeby pozbawić go męskości. To nie jedyna pamiątka jaką zostawił po swojej wizycie

 

 

 

 

 

foto Instagram / źródło se.pl


Komentarze