Został poniżony i wyśmiany za RUDE WŁOSY! Reakcja 3-latka chwyta za serce!

3-letni chłopiec został wyśmiany i poniżony za kolor swoich włosów. Jego mama zdaje sobie sprawę, że taka sytuacja jeszcze nie raz będzie miała miejsce. Czy rude włosy są rzeczywiście powodem do tego, żeby usłyszeć tak krzywdzące słowa?

Rude włosy to niewątpliwie „zmora” wielu dorastających chłopców i dziewczynek. W rzeczywistości kolor ten jest równie piękny jak w przypadku brązu czy blondu. Dla dorastających nastolatków sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.

 

Lauren od początku bardzo się starała, by jej synek nie miał problemów z tym, że jest rudy. Kobieta sama doskonale pamiętała, jak to jest dorastać z rudym kolorem włosów.

 

Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce w autobusie, kiedy mama z synkiem wracali razem do domu.

13-latek zaczął naśmiewać się publiczne z włosów chłopca, a z jego ust padły krzywdzące słowa:

„Takie obrzydlistwo powinno się izolować. Powinna go zabrać opieka społeczna”.

„Nienawidziłbym mojego dziecka, gdyby było rude. Gdybym miał takie dziecko, to bym je zabił”.

 

Choć chłopiec ma dopiero 3-latka szybko zrozumiał okrutne słowa w jego kierunku.

 

„Dlaczego urodziłem się z takimi włosami”?  Po tym, co wydarzyło się w autobusie, chłopiec zapytał swojego braciszka Charliego, czemu ma tak okropne włosy, podczas gdy jego braciszek jest blondynem.

 

Charlie odpowiedział, że włosy braciszka nie są okropne, są piękne.

Tę historię opublikowała w social mediach mama chłopców.

 

„Nie przestawał mnie pytać o to, dlaczego ludzie nie lubią jego włosów. Zapytał, czy mogłabym zmienić jego włosy tak, żeby ludzie zaczęli je lubić. Czuję, jak łamie mi się serce, za każdym razem, kiedy o to pyta”– wyznała Lauren.

 

ZOBACZ TEŻ:Teneryfa: Policjanci zatrzymali turystkę, która celowo łamała zasady kwarantanny! Inni dopingowali ich z balkonów!

 

Kobieta postanowiła publicznie podzielić się tą historią, która z punku widzenia wydaje się być błacha, podczas gdy dla dzieci takie doświadczenia wywierają olbrzymi wpływa na psychikę.

 

 

Źródło:popularne.pl/pixabay

Komentarze