Została sama z trójką dzieci. Robi co może, by wybudować dla nich dom!

Pani Anna Jaroszek – Koczwara jest mamą trójki dzieci. W zeszłym roku została wdową. Wraz z dziećmi mieszka w wynajmowanym mieszkaniu. Mimo trudnej sytuacji życiowej, kobieta postawiła sobie za cel dokończenie budowy domu jednorodzinnego.

Witam wszystkich ludzi o dobrych sercach. Jestem wdową I matka trójki dzieci. W lipcu zeszłego 2018 roku zmarł mój mąż , który za cel wyznaczył sobie wybudowanie  domu dla swoich dzieci w Okocimiu – tak swoją historię rozpoczyna pani Anna Jaroszek- Koczwara.

Mąż pani Anny rozpoczął budowę domu jednorodzinnego. Niestety, plany ojca trójki dzieci pokrzyżowała nieoczekiwana choroba…

Nie chciał niczyjej pomocy, po trzech latach mordęgi załamał się i odszedł. Zostałam sama z dziećmi i nieskończoną budową. Bardzo zależy mi na tym ,żeby dokończyć jego dzieło- tłumaczy pani Anna.

Anna Jaroszek – Koczwara rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na portalu pomagam.pl. Ma nadzieję, że ludzie dobrej woli pomogą jej zrealizować marzenie zmarłego męża.

Sama nie jestem w stanie tego zrobić .Dzieci są bardzo male , a ja mam problemy zdrowotne. Obecnie mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu, koszty są duże. Bardzo proszę o pomoc. Potrzebne są pieniążki na wykończenie domu w środku. Tynki, wylewki, instalacje wodno-kanalizacyjne, gaz, podłogi itp. Bardzo proszę w imieniu swoim i dzieci.

Link do zbiórki znajdziecie poniżej:

https://pomagam.pl/d12bvtbw

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: Pomagam.pl

Komentarze