Została bestialsko zamordowana przez partnera. Wcześniej bezskutecznie (…)!

bestialsko zamordowana

Ingrid Escamilli z Meksyku zginęła w przerażających okolicznościach. Młoda kobieta została bestialsko zamordowana przez partnera. Zdjęcia jej zmasakrowanych zwłok pojawiły się w mediach. Mimo, że kobieta zgłaszała wcześniej, że jest maltretowana nikt nie chciał jej pomóc!

Sprawa morderstwa 25-letniej Ingrid Escamilli odbiła się szerokim echem w meksykańskich mediach. W sprawę jej przerażającej śmierci zaangażowały się organizacje działające na rzecz kobiet. Ingrid została została bestialsko zamordowana przez partnera, który groził jej śmiercią od dłuższego czasu. Kobieta zgłaszała nawet sprawę na policję, niestety została zlekceważona. Na zmasakrowane zwłoki 25-latki policja natrafiła w jej mieszkaniu. Szczegóły zbrodni sprawiają, że włos jeży się na głowie. Escamilli została obdarta ze skóry i usunięto jej wszystkie organy wewnętrzne.

 

 

 

ZOBACZ:Zabiła siedem osób i przez 20 lat ukrywała się przed policją! W końcu udało się ją złapać!

 

 

 

Dziennikarze dotarły do informacji, z których wynika, że Meksykanka już wcześniej szukała pomocy. Kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią złożyła skargę na sadystycznego partnera, którą pod wpływem nacisków i braku reakcji policji wycofała. Meksykańskie organizacje walczące o prawa kobiet w tym kraju zorganizowały liczne protesty, w których apelują do władz o surowe karanie jakiejkolwiek formy przemocy wobec kobiet. Według danych na rok 2018 w tym kraju zabijano średnio 10 kobiet każdego dnia, aż 40 procent z nich ginęła z rąk swojego męża bądź partnera.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:ŚLICZNA INSTAGRAMERKA ZOSTAŁA BESTIALSKO ZAMORDOWANA. Jej ciało znaleziono w…

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze