Zostawili staruszce pięcioro dzieci i wyjechali! Z rozpaczy postanowiła…

Szokujące! Zostawili babci pod opieką pięcioro wnucząt. 75-latka nie miała czym nakarmić dziecka! Z rozpaczy zadzwoniła na…

Mieszkanka gminy Warka wybrała numer alarmowy 112. Wytłumaczyła dyspozytorowi, że jej syn i synowa wyjechali i zostawili jej pod opieką piątkę małych dzieci. Najmłodsze z nich miało miesiąc. W domu nie było jedzenia, które można by podać maluchowi. Staruszka nie wiedziała, co ma robić. Nie mogła przecież zostawić dzieci bez opieki i wyjść na zakupy.

– O sprawie został poinformowany dyżurny z Komisariatu Policji w Warce, który wysłał do kobiety patrol. Gdy policjanci przyjechali na miejsce potwierdzili, że starsza kobieta rzeczywiście nie ma jak sama zorganizować jedzenia dla dziecka, a nie ma też kontaktu z synem – relacjonuje Policja.

Fot. Pixabay

Mundurowi pomogli kobiecie. Udali się do sklepu. Tam zakupili mleko w proszku i przywieźli je staruszce.

O całej sytuacji powiadomiono dzielnicowego. W sprawę zaangażuje się też miejscowy ośrodek pomocy społecznej, który sprawdzi, jak ewentualnie można pomóc tej rodzinie.

Warto wspomnieć o innej sytuacji z udziałem dzieci. Niesamowita tragedia wydarzyła się w Przemyślu. Chłopiec poszedł odwiedzić kolegę i… stracił życie! Trudno się po tym otrząsnąć. Dlaczego doszło do takiego dramatu?

Zobacz także: Szokujące! Wszedł do kantoru i z kieszeni wyjął…

Fot. InstagramKomentarze