Jak zrobić dobrego mema? Tworzenie mema w trzech krokach.

Masz pomysł na wyjątkowy, śmieszny i niebanalny tekst? Koniecznie skorzystaj ze strony memiarz.pl i pochwal się swoją twórczością. Z tym serwisem stworzenie mema to bułka z masłem!

 

1. Pierwszy krok. Zacznij od wybrania odpowiedniego zdjęcia, może być to coś twojego (z komputera lub telefonu) możesz również skorzystać z gotowej galerii.

2. Zdjęcie wybrane? Super! Zatem pora na tekst. Po lewej stronie znajdziesz pola na jego wpisanie. Na obrazku możesz umieścić kilka tekstów w różnych miejscach: w środku, na górze, na dole mniejszy i większy. Klikasz w każde z nich, jeśli potrzebujesz właśnie takiej ilości tekstów i uruchamiasz swoją wyobraźnię. Jeśli tylko masz na to ochotę, obrazek możesz przekręcić w lewo, w prawo, ustawić do góry nogami, opcji do wyboru do koloru. Ponadto masz również możliwość zmiany tła i wyboru odpowiadającego tobie gradientu.

3. Na tym etapie, Twój mem jest już pewnie gotowy. Pozostaje tylko jedno, wcisnąć generuj i finto, a potem ściągasz mema i udostępniasz.

 

Jak widzisz, z serwisem, memiarz.pl stworzenie mema jest po prostu banalne. Sam wybierasz obrazek, tło i wymyślasz napisy i nic nie ograniczam twoich możliwości. Wręcz przeciwnie, serwis daje Ci wolną rękę. Zatem do dzieła!

Martyna MalarczykKomentarze