Zrobili Królikowskiemu zdjęcia z ukrycia! Tak teraz wygląda.

Są zdjęcia Królikowskiego. Dziennikarze śledzili aktora, jednak udało się go w końcu sfotografować.

 

Aktor nie miał świadomości bycia fotografowany przez paparazzi. Chwila nieuwagi spowodowała, że Królikowski został bohaterem serii zdjęć wykonanych z ukrycia.


Antek Królikowski przyszedł na premierę najnowszego filmu Patryka Vegi  „Bad Boy”, gdzie gra główną rolę. Antek na imprezę wybrał się wraz z nową dziewczyną Kasią Dąbrowską.
Jednak prawdziwa okazja do sfotografowania aktora nadarzyła się już po oficjalnej części imprezy. Mianowicie po premierze Antek Królikowski został wraz z wybranką zaproszony do mieszkania Piotra Stramowskiego. Stramowski znany jest z występów w wielu filmach Patryka Vegi.
W swoim mieszkaniu mąż Katarzyny Warnke urządził huczną imprezę na której pojawiło się wiele gwiazd. U Stramowskiego bawiła się m.in. Katarzyna Zawadzka, która może być nową gwiazdą produkcji Vegi.

Paparazzi wiedzieli, że to wydarzenie jest świetną okazją do zrobienia nietuzinkowych zdjęć.

 

 

Antek Królikowski wychodząc na balkon i paląc papierosy oraz popijając drinki, nie miał świadomości bycia fotografowany. Obok gwiazdora co jakiś czas znajdowali się także inni goście. Aktor najczęściej jednak rozmawiał ze Stramowskim.

Antek miał na sobie skórzaną kurtkę z czaszką oraz nadrukowanym napisem „Królik”. Wielu fanów było mocno zaskoczonych takim lookiem Antka.


Komentarze