Mieszkał z 70 żonami! Jedna z kobiet uciekła i opisała piekło jakie przeżyła!

Prawdziwe piekło swoim 70 żonom zgotował przywódca religijnej sekty Warren Jeffs. Amerykanin jest założycielem mormońskiego Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Kobiety, które stały u jego boku zaznały niewyobrażalnego upokorzenia i cierpienia.

Mężczyzna swoim przesłaniem omotał kilkadziesiąt kobiet, które całkowicie mu się oddały i pozwoliły kontrolować swoje życie. Warren Jeffs skrzętnie to wykorzystywał nie dając im nawet chwili swobody. Przywódca religijnej sekty nazywanej Fundamentalistycznym Kościołem Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, należącej do jednego z najliczniejszych mormońskich wyznań to diabeł wcielony. Przebiegły lider zgromadzenia wykorzystywał fakt, że członkowie jego kościoła praktykują poligamię, która należała do jednych z założeń sekty i poślubił ponad 70 kobiet, które przez wiele lat wiernie mu służyły i stanowiły jego armię! Jeffs był bardzo okrutny wobec swoich żon i robił wszystko, by nie miały własnego życia. Kobiety na każdym kroku doświadczały przemocy seksualnej, a ich życie to istny koszmar, co opisała jedna z nich. Briell Decker uciekła z piekła i postanowiła opisać co przeżyła będąc członkinią groźnej sekty. 

 

ZOBACZ:„Mięsożerne bakterie” w Morzu Bałtyckim!? Mogą być niebezpieczne dla człowieka!

 

Amerykanka nie ma wątpliwości, ze Warren Jeffs to człowiek bezwzględny i określa go mianem uzależnionego od seksu sadysty. Kobieta ze szczegółami opowiedziała co działo się w posiadłości założyciela kościoła i jak traktował swoje żony. Warto dodać, że wiele z nich było nieletnich. Kobiety były zmuszane do współżycia i doświadczyły najrozmaitszych form przemocy. Briell została ofiarowana Jeffs’owi w wieku 18 lat przez swojego ojca, który również był członkiem sekty. Była jego 65 żoną! Decker przyznała, że ciężko opisać słowami co działo się za zamkniętymi drzwiami ogromnej posiadłości. Młoda „żona” robiła wszystko, aby wydostać się z niewoli, jednak za każdym razem zostawała złapana przez strażników. Dopiero po jakimś czasie ucieczka się powiodła i udało się jej znaleźć schronienie. Kobieta postanowiła otworzyć ośrodek, w którym pomaga innym ofiarom Jeffs’a, który ostatecznie został schwytany i trafił do więzienia.

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com

 

 Komentarze