13-latka urodziła dziecko na szkolnej wycieczce! Szokujące szczegóły!

Do szokującego zdarzenia doszło w środę wieczorem (15 maja 2024) w parku rozrywki Energylandia.

Tego dnia w Zatorze, w ramach szkolnej wycieczki, przebywały dzieci z województwa mazowieckiego. Nagle jedna z dziewcząt zaczęła rodzić!

 

zdjęcie ilustracyjne – https://www.facebook.com/EnergyLandia

 

13-latka urodziła na szkolnej wycieczce

Jak twierdzą nauczyciele, nic nie wiedzieli o stanie dziewczynki. Tym samym szokujące było to, gdy nastolatka zaczęła rodzić:

 

sytuacja była dramatyczna. Nastolatka poczuła się źle i udała się do łazienki, gdzie rozpoczęła się akcja porodowa.

 

Pracownicy ośrodka oraz wychowawcy pomogli w porodzie, postępując według instrukcji przekazywanych przez medyków. Dziecko, chłopczyk, urodziło się zdrowe.

 

Po narodzinach na miejsce dotarła karetka, która przewiozła 13-latkę do szpitala w Oświęcimiu, a noworodka do specjalistycznego szpitala dziecięcego w Krakowie.

– podano na profilu MIR – Media Informacje Relacje.

 

Kto jest ojcem dziecka nastolatki?

13-latka najprawdopodobniej współżyła z niewiele starszym od siebie chłopakiem. Ojcem dziecka ma być bowiem niespełna 17-letni kolega.

Dziewczynka pochodzi z powiatu Sochaczewskiego i tamtejsze służby będą prowadzić dalsze czynności dotyczące „obcowania płciowego z osobą poniżej piętnastego roku życia”.

Sprawą 13-latki zajmie się także sąd rodzinny i  Rzecznik Praw Dziecka. Jak powiedziała Onetowi Paulina Nowosielska, rzeczniczka RPD:

 

Sprawdzamy sytuację rodzinną i prawną nastolatki, zadajemy pytania określonym służbom, wyjaśniamy, czy jakiekolwiek instytucje zajmowały się nią wcześniej.

 

Domyślać się można, że dziewczynka ukrywała ciążę. Mimo to dziwi, że nikt nie zauważył tego, że 13-latka jest w ciąży…

 

Komunia w stylu Hollywood! Przyjęcie za pół miliona złotych u Rutkowskich!

 

 

Komentarze