Anka Egipcjanka. Prokuratura jej szuka, a ona bawi w Egipcie!

Anna Godzwon to była Wicedyrektor Centrum Informacyjnego w Kancelarii Senatu, następnie pracowała jako kierowniczka w Dziale Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej i z tej pracy odeszła w listopadzie 2023 r.

Obecnie kobiety szuka prokuratura, podczas gdy Anna Godzwon przebywa w Egipcie i jest aktywna jako influencerka „Anka Egipcjanka”.

 

screen https://www.tiktok.com/@anka.egipcjanka

 

Anna Godzwon – mobbing

Godzwon była oskarżana przez jednego z pracowników o mobbing. Jak podaje Interia, Wicedyrektor Centrum Informacyjnego:

 

…miała m.in. publicznie krytykować i oceniać pracę swojego podwładnego, zarzucać mu niewłaściwy ubiór, monitorować jego aktywność w mediach społecznościowych, okazywać niczym nieuzasadnioną niechęć czy kierować w stosunku do niego nieprecyzyjne polecenia oraz oczekiwania.

 

Komisja senacka zbadała sprawę i stwierdziła, że Anna Godzwon nie dopuściła się niczego niestosownego. Wówczas jednak z Wicedyrektor została „tylko” kierowniczką.

Mimo to, wspomniany pracownik złożył zawiadomienie do prokuratury i teraz służby chciały przesłuchać był pracownicę Kancelarii Senatu.

 

Szefowa PnŚ wyśmiała Kammela za „cud życia”. Ostra reakcja prezentera!

 

Anna Godzwon – Anka Egipcjanka

Obecnie warszawska Prokuratura Okręgowa próbuje ustalić miejsce pobytu Anny Godzwon i wezwać ją na przesłuchanie. Według informacji Wprost kobieta ma być przesłuchana w sprawie:

 

„z art. 218 par. 1 Kodeksu karnego, czyli złośliwym lub uporczywym naruszaniu prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego”

 

Tymczasem kobieta wcale się nie ukrywa. Na Tik Toku prowadzi profil Anka Egipcjanka, gdzie publikuje filmiki o tematyce turystycznej. W bio swojego profilu napisała:

 

Od jesiennej polskiej szarugi uciekłam do Hurghady w Egipcie – i tak mi zostało

 

Upadek „Króla Zanzibaru”. Te GWIAZDY jeździły do słynnego Wojtka!

 

@anka.egipcjanka Jaskiniowy kosciół w Kairze z polskim akcentem #kair #cairo #egipt #polkawpodrozy #polkawegipcie #zwiedzanie #cavechurch #mokkatam #jaskinia #kościół #koptowie #coptic ♬ dźwięk oryginalny – Anka Egipcjanka

Komentarze