Szefowa PnŚ wyśmiała Kammela za „cud życia”. Ostra reakcja prezentera!

Kinga Dobrzyńska po zmianie władzy została nową szefową „Pytania na Śniadanie”.

Kobieta nie tylko wymieniła wszystkich prowadzących program i tym samym zafundowała programowi drastyczny spadek oglądalności, ale też drwi z prezenterów i prezenterek, którzy wcześniej prowadzili „Pytanie na Śniadanie”.

 

https://www.facebook.com/tomaszkammel

 

Tomasz Kammel cud życia

Jacek Kurski z żoną Joanną ma jedną córkę – jest to Anna Klara Teodora. Dziewczynka urodziła się 25 marca 2021 roku. Do tych narodzin nawiązał Tomasz Kammel prowadząc wielkanocny koncert w kwietniu 2021 r.

Wydarzenie było nagrywane wcześniej, w czasie gdy Jaonna Kurska była jeszcze w ciąży, a prezenter powiedział:

 

Bocelli zatytułował swój koncert „Cud życia” i to bardzo pięknie wpisuje się w ducha Wielkiej nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali. Cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie, a wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy.

 

Te słowa wzbudziło ogromne emocje, ponieważ uznano je – bardzo delikatnie mówiąc – za przesadne lizusostwo.

 

 

Kinga Dobrzyńska wyśmiała Tomasza Kammela

Tymczasem niedawno Kinga Dobrzyńska komentując poprzednią ekipę PnŚ stwierdziła:

 

„Widocznie poziom dzisiejszego „Pytania na Śniadanie” jest za trudny. Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś kim się nie jest”.

 

I zgodnie z zasadą, uderz w stół a nożyce się odezwą, doczekała się reakcji Tomasza Kammela.

 

Richardson nawołuje do dymisji! „Szanowna Pani Dobrzyńska….”

 

Kammel wzywa Dobrzyńską

Na profilu prezentera pojawiło się pismo, w którym prawniczka prezentera wzywa Kingę Dobrzyńską do zamieszczenia przeprosin na oficjalnych profilach „Pytania na Śniadanie”. Stwierdzono też, że nie jest to pierwszy raz, gdy kobieta wyraża się w sposób obraźliwy na temat Tomasza Kammela.

 

Bardzo dobrze 🙌 Ci co najgłośniej krzyczą o poszanowaniu drugiego człowieka mają z tym największy problem. Brawo Panie Tomaszu 👏👏👏

 

Prawidłowo Panie Tomku👏, pani wspomniana w wezwaniu nie ma za grosz klasy, a takim postem tylko udowodniła brak profesjonalizmu.

 

Gdyby ktoś napisał coś podobnego na kobietę, to byłaby wścieklizna. Jak faceta ktoś obrazi i poczuje się urażony to jeszcze jest za to wyśmiewany, że przesadza 👏

– komentowano stanowisko Kammela.

 

Tylko niewielka część internautów uznała, że prezenter przesadza i uzasadniała, że swoją wypowiedzią z 2021 roku niejako sobie „zasłużył” na taką krytykę.

Tajemnicza śmierć Prokurator Fiedorowicz! „zdeptali Cię, wbili w ziemię…”

Komentarze