Atak nożownika w galerii Arkadia. Przerażające nagranie!

W warszawskiej galerii Arkadia w minioną sobotę doszło do przerażającej bójki kilku mężczyzn.

Jak widać na nagraniu udostępnionym w sieci, w tym momencie w galerii handlowej Arkadia znajdowało się mnóstwo ludzi. Mimo to nie znalazł się nikt, kto zdołałby uspokoić czy też obezwładnić agresora.

 

bijatyka w galerii Arkadia – ot. screen youtube/Obywatel

 

Nagranie robi przerażające wrażenie, bo widzimy tu mężczyznę w szarej koszulce, który bez żadnych przeszkód atakuje innych. Jego ofiarą staje się człowiek w białej koszulce. Ten w szarek okłada go pięściami, kopie, także w twarz, a na koniec wyciąga nóż czy scyzoryk i zadaje kilka ciosów.

 

nóż schował w kieszeni – fot. screen youtube/Obywatel

 

Zobacz też: Próbowałeś utrzymać się na drążku przez 2 minuty? Ujawniamy na czym polega oszustwo!

 

Samo nagranie trwa ponad dwie minuty, ale wiadomo, że całe zdarzenie było znacznie dłuższe. W tym czasie ochrona – widać, że są to raczej seniorzy – w zasadzie nie ingerują w to, co się dzieje. Prawdopodobnie też Policja została wezwana dużo później, bo agresor mógł spokojnie oddalić się ze swoją dziewczyną.

 

…ale jak będziesz bez maseczki, o to wtedy ochroniarze pokazują swoją ważność

 

Chuj z taką ochrona. Dziadków na emeryturze zatrudniają a Ci nie wiedzą jak zareagować. Tylko stoją i się patrzą a tamten mógłby faceta zabić.

 

Jak tam każdy z ochrony z grupą inwalidzką to czego wy oczekujecie 🙂

– pisano pod nagraniem.

 

Obecnie mężczyzna w szarej koszulce jest poszukiwany przez Policję. Jego ofiary nie są poważnie poszkodowane, a jak czytamy w jednym z komentarzy na youtube, to ten w białej zaatakował jako pierwszy. Mężczyzna w szarej koszulce miał się tylko bronić. Sprawę zapewne wyjaśni śledztwo, które jest prowadzone w tej sprawie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=357Qk9-0lDo

Komentarze