Dagmara Kaźmierska zastąpi Dodę?! Zaskakujące wieści z Polsatu!

Dagmara Kaźmierska przez wiele lat związana była ze stacją TTV, gdzie występowała w programie „Królowe Życia”. To show przyniosło kobiecie wielką popularność, a także miano Królowej Życia właśnie.

Dziś jednak pojawiła się informacja, że Kaźmierska wystąpi w nowym programie Polsatu. Wygląda też na to, że de facto zastąpi Dodę!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/?img_index=2; https://www.instagram.com/queen_of_life_77/?hl=pl

 

W 2022 roku Polsat emitował program „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym gwiazda miała znaleźć swoją miłość. Zamysł ten nie do końca się udał, bo Dorota Rabczewska nie zakochała się w żadnym z uczestników, związała się za to z Dariuszem Pachutem… a następnie z nim rozstała.

Teraz piosenkarka razem z Polsatem realizuje kolejny program „Doda Dream Show” dokumentujący pracę nad jej koncertami w ramach „Aquaria Tour”.

 

Tymczasem, jak informują Wirtualne Media, teraz Dagmara Kaźmierska pojawi się w klonie programu dotyczącym miłości.

Nowy format ma nosić tytuł „Dagmara szuka męża” i choć producenci mówią, że jest to autorski format, to mocno on przypomina program Dody:

 

Dagmara Kaźmierska będzie podróżować po Polsce i szukać towarzysza życia. Poza spotkaniami z kandydatami na męża, w programie widzowie zobaczą też rodzinę i przyjaciół Kaźmierskiej. Program oparty jest na autorskim formacie. Trwa montaż nagranych odcinków. – Dagmara jest świetnej formie, materiał, który nagraliśmy, jest bardzo dobry. To może być najzabawniejszy format ostatnich lat – usłyszeliśmy w produkcji.

– podają Wirtualne Media.

 

Jak sądzicie, czy Dagmarze lepiej niż Dodzie udadzą się poszukiwania?

 

Marzena Rogalska powiększyła usta. Jak mogła się tak OSZPECIĆ?!

Komentarze