Edyta Herbuś pozuje Z TYM w dłoni! Czy celebrytka jest przeciwko strajkom kobiet?

Edyta Herbuś podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym widać, że w dłoni trzyma… fani oszaleli na ten widok i ruszyła fala hejtu!

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Na zdjęciu Edyta pozuje w pięknym czerwonym garniturze. Jej mina jest bardzo poważna, a na twarzy ma lekki makijaż. W dłoni trzyma… wklejone serduszko na znak poparcia kobiet w strajku!

Całym sercem wspieram dziś KOBIETY❤️

Celebrytka napisała pod swoim zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Całym sercem wspieram dziś KOBIETY❤️ Bardzo żałuję, że nasze wcześniejsze postulaty były lekceważone. Żałuję bardzo, że kiedy matki/rodzice niepełnosprawnych dzieci prosiły o wsparcie zostały pozostawione bez opieki. Podobnie, jak nauczyciele. Żałuję, że nie ma dziś w moim ukochanym kraju warunków do godnego życia dla wszystkich. Warunków, w których kobieta mogłaby pielęgnować swoją ŁAGODNOŚĆ, o którą tak wielu się dziś upomina… Żałuję, że paradoksalnie musimy dziś o swoją kobiecość zawalczyć. Dzisiejsza złość ma swoje powody. Mimo to bardzo Was proszę kochane kobiety o POKOJOWĄ formę protestów. Pamietajmy, że istotą tego zjednoczenia jest WOLNOŚĆ i SZACUNEK. Bez przemocy i agresji. Wierzę, że to dobra energia doprowadzi nas do zwycięstwa, a porozumienie zajmie miejsce fanatyzmu i podziałów. Bądźmy w tym razem. Panowie, chłopaki, dziękuję, że też jesteście z NAMI. Dziękuję za Wasze otwarte umysły i silne wsparcie. Chcemy piękniejszej Polski dla wszystkich . REWOLUCJA MIŁOŚCI wystartowała ❤️❤️❤️ Czuję się jej częścią ❤️❤️❤️ #wolność #równość #miłość #szacunek #Polskabezpodziałów @strajk_kobiet

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Internauci nie są zachwyceni…

Serduszko i symbol hitlerjugend…Jest Pani sympatyczna, pięknie tańczy i niestety to wszystko.

Wyjdzie pani na ulicę!!! Wy celebryci wspieracie wiele protestów ale tylko przez zdjęcia na insta bądź Facebooku, malujecie się, zdjęcia z kartkami robicie i na tym wasze wspieranie się kończy

Jako ojciec niepełnosprawnego dziecka daje unlike profilu. Znowu celebryci wiedza co jest dla nas lepsze 🤨

Pani herubs oznacza się nazistowskim znakiem. Niech Pani poczyta. Kto nosił go podczas 2 wojny światowej…..😳

Fot. Instagram

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Znana prezenterka telewizyjna pozuje w niegrzecznej sesji ze swoim mężczyzną!

Komentarze