Znana prezenterka telewizyjna pozuje w niegrzecznej sesji ze swoim mężczyzną!

Znana prezenterka telewizyjna pochwaliła się efektami niegrzecznej sesji zdjęciowej. ODSŁONIŁA WSZYSTKO CO MOŻLIWE!

Aleksandra Ciupa jest polską fotomodelką, prezenterką telewizyjną i celebrytką, która zdobyła popularność po występie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014).

Na zdjęciu Ola pozuje w skąpym stroju aniołka. Subtelnie zbliżyła się do swojego mężczyzny, delikatnie go obejmując. Jej mężczyzna Jakub Flas pozuje bez koszulki, dzięki czemu widać jego wyrzeźbioną sylwetkę i ozdobne tatuaże.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To co się dzieje w ostatnim czasie jest okrutne i nieludzkie. Rząd wprowadza obostrzenia, zamyka resturacje, siłownie… firmy padają a w tym samym czasie prowokuje ludzi do wyjścia na ulice próbując odebrac Nam podstawowe prawa człowieka, do Naszych ciał i decyzji o Naszym zyciu… absurd. Trzeba walczyć już nie tylko z pandemią ale i z rządem. Jakie będą ich kolejne posunięcia? Co jeszcze się wydarzy? Nie ma tu żadnej troski o obywateli i o ich życie. Narazie temat macierzyństwa jest mi daleki i jedynie mogę sobie wyobrazić jak ciężkie są decyzje dotyczące zdrowia czy życia dla przyszłej matki. Chcemy w przyszłości mieć dziecko… kiedyś kiedy podyktuje Nam serce, ze przyszedł na to czas. Chcemy wtedy mieć wybór. Nie chce nawet myśleć o tym jakbym postąpiła ani nie chce nikomu mówić jak powinien postąpić. Każda historia jest inna i należy postępować z własnym sumieniem. I właśnie o to tu chodzi…. Każdy musi mieć jak dotychczas WYBOR. Trzeba walczyć o to co próbują Nam odebrac. Pamietajmy o szacunku dla tych, którzy maja odmienne zdanie. Nie narzucajmy nikomu Naszej woli bo kolejna przerażającą kwestia jest stosunek człowieka do człowieka w dzisiejszych czasach. Trzymamy się razem, wspierajmy. Protesty tak wandalizm nie. #ogolnopolskistrajkkobiet #strajkkobiet #silajestkobieta #wspieramy #polska ⚡️

Post udostępniony przez Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️🖤🎵 (@ola_ciupa)

Fani oszaleli na widok tej gorącej fotki!

Piękni❤️

Przeslodcy 🥰

💕 cudowni 💕

ślicznie wyglądacie ❤️❤️

Świetne zdjecie z sesji 🔥🔥🔥

Fot. Instagram

Źródło: Instagram. com

Zobacz także: Roksana Węgiel pozuje w obcisłym stroju! Fani są zakochani!Komentarze