Ekspert ocenił zachowanie Lewandowskiej. „To nie powinno mieć miejsca”

W sobotę odbył się Plebiscyt na Najlepszego Polskiego Sportowca. Jest to impreza podczas, której umysły wszystkich są skupione na poczynaniach danych sportowców w konkretnym roku, ale również na ich kreacjach, w których przyszli na przyjęcie. Właśnie na temat ubioru polskich gwiazd wypowiedział się stylista Jarosław Szado.

 

Plebiscyt na Najlepszego Polskiego Sportowca tym razem bardzo pewnie wygrał Robert Lewandowski. Na drugim miejscu uplasowała się Iga Świątek, a trzeci był Kamil Stoch. Nie tylko jednak dokonania sportowe skupiały uwagę widzów sobotniej imprezy. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyły się kreacje w jakich wystąpili sportowcy i ich drugie połówki.

 

Według stylisty gwiazd Jarosława Szado pod tym względem najlepiej zaprezentowała się Iga Świątek. „Zdecydowanie królową wieczoru była Iga Świątek! W jej stylizacji wszystko się zgadzało i widać, że nasza tenisistka wie, co w świecie mody piszczy. Jej sukienka była świetnie skrojona pod jej figurę, miała rewelacyjny, wyrazisty kolor i odpowiednią długość” – stwierdził dla „Faktu” stylista.

 

Według niego wyróżniała się również Anna Lewandowska, lecz popełniła ona w swojej kreacji pewien błąd. „ Jeśli chodzi o Anię Lewandowską, to brawo, że nie przyćmiła męża, ale widać, że nie do końca dobrze czuła się w tej kreacji. Ciągle musiała zakrywać dekolt, a na czerwonym dywanie takie zachowanie nie powinno mieć miejsca” – stwierdził Jarosław Szado.

 

Stylista wypowiedział się również na temat kreacji małżonki Kamila Stocha. Mimo, że jej ubiór zachwycił internautów to sam Jarosław Szado stwierdził, ze kreacja był nieco zbyt bogata.

 

Źródło: O2.pl

Foto: You Tube/ Mental X Revolution (zrzut ekranu)

Komentarze