Gwiazda programu Top Model jest w ciąży! Zgadniesz która?

Top Model to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010. Cieszy się ogromna popularnością wśród polskich widzów. Jurorami programu są następujące osoby: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska a także Marcin Tyszka.

Zobacz też: Intrygujący wyrok sądu – od teraz KAC to choroba!

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że jedna z byłych uczestniczek programu spodziewa się dziecka. O którą z nich chodzi?

Mowa o… Natalii Gulkowskiej.

Natalia Gulkowska była jedną z uczestniczek V edycji programu Top Model. Natalii nie udało się zakwalifikować do finału programu, ponieważ z własnej woli przerwała swoje uczestnictwo. Swoją decyzję uzasadniła ogromną tęsknotą za dzieckiem i rodziną.

Kilka dni temu Natalia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów o tym, że aktualnie oczekuje narodzin drugiego dziecka. Oprócz tego pochwaliła się płcią i imieniem maleństwa.

Franio doczekał się rodzeństwa! Czekamy na Ciebie Leonku #rodzew2020 #bedemamadwochchlopcow #mamawdwupaku – taki post na swoim Instagramie umieściła uczestniczka  Top Model, Natalia Gulkowska.

Życzymy pomyślnego rozwiązania!

Źródło: Instagram

 

Komentarze