Iga Świątek trafiona piłką! „nie mogłam oddychać” [VIDEO]

Za Igą Świątek bardzo trudny i nieprzyjemny mecz.

Jej rywalką była Amerykanka – Danielle Collins – która nie tylko pozwalała sobie na nieprzyjemne komentarze, ale też trafiła Polkę piłką!

Danielle Collins w tym roku kończy karierę i jej mecz z Igą był bardzo burzliwy. Pierwszy set wygrała Iga, a w drugim triumfowała Collins. Gdy po przerwie wróciły na kort, Amerykanka tak odbiła piłkę, że trafiła w Polkę.

Iga Świątek zgięła się w pół i klęczała na korcie. Na szczęście po chwili doszła do siebie. I jak przyznała już po meczu:

Zostałam trafiona tuż pod żebra. Przez kilka sekund nie mogłam oddychać, ale chwilę później wszystko wróciło do normy i już wszystko jest w porządku.

W trzecim secie to Iga Świątek wygrywała i gdy wynik wynosił 4:1, Amerykanka zrezygnowała z gry z powodu kontuzji. Na koniec jeszcze wypaliła do Polki:

Powiedziałam Idze, że nie musi być fałszywa, jeśli chodzi o moją kontuzję. Przed kamerami dużo się dzieje.