Joanna Ibisz przekazała zaskakujące wieści! „Będzie nas więcej”

Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska) to trzecia żona Krzysztofa Ibisza. Para wzięła cichy ślub w 2021 roku.

Wiadomość o ślubie została przyjęta życzliwie, a na związek patrzono z zainteresowaniem. W końcu małżonków dzieli 27 lat różnicy wieku. Ponadto Kudzbalska jest już trzecią żoną prezentera.

Tymczasem dziś Joanna przekazała zaskakujące wieści!

 

https://www.instagram.com/p/C3zE04ZPfsF/?img_index=1

 

Schemat związków

U Krzysztofa Ibisza da się zauważyć schemat jego związków. Z każdą ze swoich poprzednich żon miał jedno dziecko i z każdą z tych kobiet rozstał się w zgodzie, zachowując dobre relacje.

I tak z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, z Anną Nowak-Ibisz syna Vincenta, a z Joanną Kudzbalską syna Borysa, który urodził się we wrześniu 2022 roku.

Tak więc do tej pory bilans był taki, że prezenter miał trzy żony i trzech synów. Teraz jednak się to zmieni!

 

Będzie nas więcej

Będzie nas więcej 💕🤗🌸☀️

– napisała Joanna Ibisz.

 

I zamieściła dwa zdjęcia. Na pierwszym wygląda szczupło jak zawsze. Można by więc myśleć, że Ibiszowie zamierzają sobie kupić pieska, kotka, czy sprawić innego pupila. Jednak na drugiej fotografii – pozuje bokiem – i tu widać, że Joanna ma zaokrąglony brzuszek!

Najwyraźniej więc para spodziewa się drugiego dziecka. Tym samym Krzysztof Ibisz przełamał swój życiowy schemat i ze swoją trzecią żoną zdecydował się na drugie dziecko. A to wyraźnie pokazuje, że w ich małżeństwie dobrze się układa i można się tylko cieszyć z takiego obrotu spraw.

 

Michał Żebrowski po wypowiedzi Czarnka: „cham, młot i prostak”

 

https://www.instagram.com/bewellbyjoibisz/
https://www.instagram.com/bewellbyjoibisz/

 

 

Komentarze