Kinga Rusin przerywa swoją podróż! Teraz musi chodzić o kulach!

Ostatnie dwa miesiące Kinga Rusin spędziła na zwiedzaniu Ameryki Północnej. Była na Alasce, w Kanadyjskim Jukonie, w Vancouver, następnie na Hawajach oraz w stanie Montana.

Tydzień temu dziennikarka i businesswoman przerwała swoją podróż. Jak się okazuje, teraz Kinga Rusin musi chodzić o kulach!

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Podróże Rusin to nie plażowanie i popijanie drinków z palemką, tylko bardzo intensywne sposoby zwiedzania.  52-latka surfuje, pływa, bierze udział w safari, rodeo, czy pieszych wyprawach. Teraz jednak ten styl życia odbił się na zdrowiu kobiety i przez jakiś czas zamiast przeżywać przygody, będzie… czytać książki.

 

Kinga Rusin przeszła zabieg dotyczący jej ścięgna:

 

Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych „szaleństwach”.

– poinformowała.

 

I dodała:

 

Przy moim łóżku jest metrowy stos niedokończonych książek, odnowione wszystkie subskrybcje do różnych streamingów – nadrobię zaległości czytelnicze i kinowe i nagadam się za wszystkie czasy z mamą, z córkami i z przyjaciółkami!

 

Internauci życzyli Kinga Rusin powrotu do zdrowia, a ta obiecała wkrótce podzielić się swoimi książkowymi rekomendacjami.

 

Detektyw Rutkowski pokazał syna. SZOK, co stało się z brzuchem chłopca!

 

 

Komentarze