Rusin przyznaje: „Wydaliśmy majątek”! Na co poszły pieniądze?!

Kinga Rusin od kilku lat jest w permanentnej podróży. Razem ze swoim partnerem – Markiem Kujawa, podróżują po całym świecie.

W niektórych miejscach zatrzymują się na dłużej, ale nigdy nie jest to więcej niż kilka miesięcy. Obecnie businesswoman przebywa na Hawajach (USA) i to tam wydała majątek. Na co poszły pieniądze?

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Jak napisała Kinga Rusin:

 

Kochamy z Markiem wszystko co epickie, niezwykłe, po ang. „większe niż życie” – „larger than life””.

 

I takie były też przeżycia, jakie sobie ostatnio zafundowali. Otóż na Hawajach często korzysta się z helikopterów, bo do „niektórych dolin i wodospadów nie da się dotrzeć w inny sposób”. I właśnie w taki sposób, Rusin podziwiała wyspę Kauaʻi. Jak mówi, to właśnie wynajem helikopterów kosztował majątek:

 

Wydaliśmy na Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia, a te przeżycia warte są każdego centa! W szczególności na Kauai (popatrzcie na filmik!), wyspie, gdzie szukamy domu.

 

Trenerka przekroczyła granicę? „Robert Lewandowski masz się o co bać!”

 

Kobieta była zachwycona tą właśnie hawajską wyspą:

 

Na razie wyspa Kauai bije inne na głowę! (…)

Kauai, wyspa-ogród, najbardziej zielona ze wszystkich hawajskich wysp, prawdziwy tropikalny raj. Jest tu nie tylko gęsty, deszczowy las, ale też niezwykle malowniczy Wielki Kanion Pacyficzny (Waimea Canyon, zdjęcia w poprzednim poście), z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki. Są też długie i puste złote plaże, są pionowe klify schodzące prosto do oceanu wraz ze zdobiącymi je wodospadami i porośnięte zielenią góry o niesamowitych kształtach.

 

Wygląda na to, że businesswoman i tym razem wybrała sobie piękne miejsce na dłuższy pobyt.

 

Monika Richardson uderza w Stuhra i apeluje: „Maćku, nie rób tego!”

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

https://www.instagram.com/kingarusin/

 

Komentarze