Smutna informacja z serialu Na Wspólnej. Nie żyje…

Na Wspólnej to serial emitowany w telewizji TVN.

Cieszy się on wielką popularnością, bo Na Wspólnej możemy oglądać już od 2003 roku:

„Osią fabuły są losy rodzin mieszkających w kamienicy przy ulicy Wspólnej w Warszawie. Lata mijają, dzieci dojrzewają a widzowie wciąż są świadkami zaskakujących zwrotów akcji. Serial bawi, wzrusza a przede wszystkim uczy. „Na Wspólnej” porusza takie tematy jak adopcja, uzależnienia, problemy wynikające z odmiennej orientacji seksualnej. Od ponad dekady produkcja gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Serial ma na swoim koncie dwie Telekamery, co jest największym uznaniem dla twórców.„*

Gwiazdy serialu

Przez serial Na Wspólnej przewinęła się plejada gwiazd. Mogliśmy w nim oglądać między innymi Bożenę Dykiel, Przemysława Sadowskiego, Edytę Olszówkę, Annę Guzik czy Edytę Olszówkę.

Niestety kilka dni temu na profilu Chochlik Kulturalny podano informację o śmierci jednej z aktorek związanych z serialem Na Wspólnej:

„Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. (…)

Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata… Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest…”

Zmarła ta młodo…

Zmarła aktorka to Ewa Greś. Urodziła się w 1975 roku w Gdyni. Od 2007 roku występowała na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie, a w 2016 roku grała właśnie w serialu Na Wspólnej.

Zobacz też: Dziennikarz Radia ZET pokazał przerażające ZDJĘCIE! Jego SYN padł na… (FOTO)

Ewa Greś miała zaledwie 44 lata i do tej pory nie podano przyczyny jej śmierci. Jednak na stronie Teatru Żydowskiego napisano:

„10 lutego 2020 roku odeszła nasza Koleżanka Ewa Greś, aktorka Teatru Żydowskiego.
Ewo, dziękujemy Ci za piękne role, będzie nam Ciebie brakowało.
Dyrekcja i zespół Teatru Żydowskiego”

Ewa Greś – fot. Mikołaj Starzyński/https://www.facebook.com/chochlikkulturalny

Serce mi krwawi. Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego – Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką…

Gepostet von Chochlik kulturalny am Donnerstag, 13. Februar 2020

10 lutego 2020 roku odeszła nasza Koleżanka Ewa Greś, aktorka Teatru Żydowskiego.Ewo, dziękujemy Ci za piękne role, będzie nam Ciebie brakowało.Dyrekcja i zespół Teatru Żydowskiego

Gepostet von Teatr Żydowski am Donnerstag, 13. Februar 2020

 

cyt i fot. fb

Komentarze