Natasza Urbańska potwierdza. Została jurorką w kultowym programie!

Natasza Urbańska (45 l.) już jako nastolatka rozpoczęła swoją karierę sceniczną, bo od 1993 roku występuje na scenie Studia Buffo.

Piosenkarka brała także udział w wielu programach telewizyjnych jak chociażby „Jak oni śpiewają” czy „Taniec z gwiazdami”, cyklicznie też pojawia się w teleturnieju „Jaka to melodia?”. Natasza Urbańska ma też za sobą role w kilku filmach i derialach.

Jednak jak do tej pory nie występowała jako jurorka. Teraz jednak się to zmieni, a gwiazda właśnie przekazała radosne wieści.

 

https://www.instagram.com/nataszaofficial/

 

Natasza Urbańska jurorką

 

Po tym jak Dawid Kwiatkowski zrezygnował z jurorowania w „The Voice Kids”, spekulowano kto zajmie jego miejsce. I tak, ku zaskoczeniu wielu osób, Telewizja Polska wybrała właśnie Nataszę Urbańską:

 

Kochani ! Już mogę oficjalnie się z Wami podzielić informacją, że zasiądę na fotelu Trenera w @thevoicekidstvp razem z niesamowitą @cleo_don i chłopakami @alekbaron @tomsoniziofficial 🔥✌️ Dziękuję za te ciepłe słowa w moją stronę, obiecuję zaopiekować się naszymi młodymi artystami całym sercem♥️! Trzymajcie kciuki ♥️

– napisała.

 

Natasza Urbańska, córka – zdjęcia

 

Przypomnijmy, że Natasza Urbańska jest mamą nastolatki. Kalina Józefowicz to córka piosenkarki i reżysera oraz choreografa, Janusza Józefowicza.

Córka Nataszy Urbańskiej urodziła się 13 grudnia 2008 roku. Jednak chociaż jest nastolatką, to już występuje na scenie Studia Buffo i jest w obsadzie musicalu „Metro”.

Z pewnością spora w tym zasługa rodziców, którzy od dziecka zabierali Kalinę do teatru. Można więc mieć nadzieję, że także w programie „The Voice Kids” Natasza sprawdzi się jako trenerka dla młodych adeptów sztuki wokalnej.

 

Żebrowscy nie zostali zaproszeni na premierę „Barbie”. Ależ się odgryźli!

 

https://www.instagram.com/_kalinae_/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kalina Józefowicz (@_kalinae_)

Komentarze