„Nie miało już siły płakać”. Lekarze ujawnili zatrważające obrażenia pobitego niemowlaka z Elbląga

Jego drobne ciałko musiało być jednym przerażającym bólem. W ciele 3-miesięcznego chłopczyka próżno było szukać choćby jednej kości w kończynach, która nie byłaby złamana. O tej bulwersującej sprawie wspomnieliśmy już w środę. Teraz poznaliśmy więcej przerażających szczegółów.

Dziecko trafiło do szpitala 15 stycznia z obrzękiem łokcia. Lekarze szybko odkryli, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Całe ciałko dziecka było w siniakach, a dalsze badania wykazały, że musiało być przez długi czas bestialsko bite.

 

ZOBACZ: Spostrzegł potężnego pająka tuż obok głowy swojego syna. Jego reakcja zaskoczyła wszystkich

 

Kończyny dziecka przedstawiały przerażający obraz: połamane kości udowe, obie kości ramienne, kości przedramienia, kości podudzia. Do tego liczne uszkodzenia głowy – złamana żuchwa i kości czaszki oraz stłuczenia nerek. Dziecko było w tak tragicznym stanie, że nie miało już nawet siły płakać.

 

Ojciec-bestia został od razu zatrzymany przez policję. Matka dziecka występuje w charakterze pokrzywdzonej. Znając opis tych przerażających obrażeń, kara 8 lat więzienia, która grozi zwyrodnialcowi brzmi jak słaby żart. Czy dziecko to kiedykolwiek odzyska sprawność, zdrowie i będzie w stanie samodzielnie żyć?

Komentarze