Nie żyje znana piosenkarka! Miała tylko 26 lat!

To naprawdę smutna wiadomość dla wszystkich fanów muzyki. Szczególnie tych, którzy lubią covery. W wieku 26 lat odeszła znana piosenkarka Kelly Fraser.

 

Znana piosenkarka Kelly Fraser odeszła w dzień po Bożym Narodzeniu. O śmierci młodej wokalistki poinformowali jej najbliżsi, lecz nadal bez odpowiedzi pozostaje kwestia przyczyny zgonu w tak młodym wieku.

 

Jak poinformowali w mediach społecznościowych kanadyjscy organizatorzy nagrody Juno: „Nasze wsparcie i modlitwy kierujemy teraz do rodziny i przyjaciół Kelly Fraser, naszej przyjaciółki Inuitki oraz do wielu ludzi, na których życie wpływ miała jej muzyka. Spoczywaj w pokoju, Kelly Fraser. Będziemy tęsknić”.

 

Kelly Fraser stała się popularna w 2013 roku, kiedy nagrała cover piosenki „Diamonds” autorstwa Rihanny. Co ciekawe Fraser zaśpiewała ją w języku inuickim, czyli tym którym się posługują do dziś Eskimosi. Poniżej publikujemy to nagranie, piosenkę możesz posłuchać również klikając tutaj.

 

 

Zmarła Kelly Fraser mówiła tak o sobie: „Chcę stworzyć album, który łączy tradycyjną i nowoczesną muzykę zarówno w języku inuickim, jak i angielskim. Chcę wzmocnić dumę Eskimosów i śpiewać o moich własnych doświadczeniach związanych z dorastaniem w Arktyce”.

 

ZOBACZ TEŻ: To już KONIEC „The Voice Senior”! „Z wielką przykrością muszę stwierdzić…”

 

Źródło: o2.pl / YouTube

 

 

 

Komentarze