Okrutna zemsta 18-latki! Pojechała 300 km po to, aby pobić znajomego z sieci!

Do czego może prowadzić agresja w internecie na własnej skórze przekonał się 19-latek spod Tomaszowa Lubelskiego wynajmujący stancję w Zamościu. Młody mężczyzna został pobity przez chłopaka dziewczyny, którą poznał w sieci. 18-latka pojechała 300 km tylko po to, aby wymierzyć mu sprawiedliwość!

18-letnia Karolina Sz. z Warszawy od gróźb rzucanych pod adresem 19-latka w sieci przeszła do czynów! Młoda kobieta wraz ze swoim 20-letnim chłopakiem Ramzanem S i jego kolegą pojechała 300 km do Zamościa, aby pobić Krystiana R. 19-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego wynajmował w Zamościu stancję, ponieważ tutaj chodził do szkoły. Bezwzględna dziewczyna relacjonowała stream na żywo. Straszyła na nim znajomego z sieci i groziła, że wybiera się do niego. Po ponad dwóch godzinach podjechała pod blok, w którym mieszkał mężczyzna i wywabiła go z domu. Chwilę później chłopak 18-latki dotkliwie pobił młodego człowieka.

 

 

ZOBACZ:Carmen Electra skończyła 48 lat! Tak dziś wygląda seksowna gwiazda „Słonecznego Patrolu”!

 

 

Sprawa znalazła swój finał na policji, a Karolina Sz, Ramzan S. i towarzyszący im kolega nie unikną surowych konsekwencji. 19-letni Krystian R. doznał bardzo rozległych obrażeń ciała. Chłopak ma złamaną szczękę i wybite zęby. Chwilę po brutalnym napadzie i pobiciu napastnicy zabrali mu telefon komórkowy i odjechali spod bloku. Dziewczyna była bardzo agresywna i dopingowała bijących nastolatka rosłych mężczyzn, którzy nie mieli dla niego litości. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że dziewczyna pokłóciła się ze znajomym z sieci. 18-latka i 19-latek znali się tylko z grupy na Facebooku. Zarzucała mu min. obraźliwe wpisy i przerabianie jej zdjęć. To właśnie min. za to chłopak omal nie stracił życia…

 

ZOBACZ TAKŻE:Takie rzeczy TYLKO w USA! Przebrał się za PONUREGO ŻNIWIARZA, żeby odstraszać…

 

 

źródła: dziennikwschodni.pl, foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

Komentarze