Paweł Królikowski nie żyje! Jego pogrzeb odbędzie się… 2020 roku

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Śmierć polskiego aktora wywołała poruszenie w środowisku artystycznym i była ogromnym ciosem dla rodziny i przyjaciół. Do wiadomości publicznej podano właśnie informacje na temat daty i miejsca pogrzebu Pawła Królikowskiego. 

 

 

Paweł Królikowski, wybitny aktor od kilku lat zmagał się problemami neurologicznymi. Kilka lat temu przeszedł poważną operację usunięcia tętniaka z mózgu. Fani mieli ogromną nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia. 

 

Zobacz też: To nagranie wzruszy cię do łez! Paweł Królikowski w towarzystwie swojego syna

 

Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska również była pełna entuzjazmu. W rozmowie z dziennikarzami powiedziała: 

 

 

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem” – przekonywała pani Małgosia. 

 

 

 

Niestety, z końcem roku stan artysty bardzo się pogorszył. Rodzina nie ujawniała żadnych szczegółów. W styczniu Pan Paweł przeszedł kolejną operację. Przez miesiąc leżał w śpiączce. 

 

 

 

„Leżał na oddziale intensywnej terapii. Był w śpiączce przez miesiąc(…)Okazało się, że nie był w stanie sam oddychać. Przy życiu podtrzymywał go specjalistyczny sprzęt. Po wybudzeniu odzyskali nadzieję, że będzie lepiej. Tak się jednak nie stało” – ujawnił informator Super Expressu.

 

 

 

Data i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego. 

 

 

Pierwsza informacja na temat daty pogrzebu Pawła Królikowskiego pojawiła się na portalu Onet. Redaktorzy poinformowali swoich czytelników o tym, że ostatnie pożegnanie aktora odbędzie się na warszawskich Powązkach 5 marca 2020 roku.

 

 

Nie wiadomo, o której godzinie rozpoczną się uroczystości pogrzebowe. Wiadomo natomiast, że informacja o pogrzebie aktora została potwierdzona przez władze nekropolii. 

 

Sprawdź też: Agnieszka Woźniak-Starak ukrywa ważną tajemnicę? Szokujące doniesienia!

Komentarze