„Legalna Blondynka” nabrała śniegu z auta. Nie zgadniesz, CO z nim zrobiła!

47-letnia Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, która zagrała w kilkudziesięciu filmach. Najbardziej jednak kojarzona jest z produkcją pt. „Legalna Blondynka”. Film był tak popularny, że nakręcono także jego dwa sequele.

Na swoim profilu na Tik Toku gwiazda zamieściła nagranie, które wzbudziło konsternację wielu internautów. Otóż aktorka zebrała śnieg z samochodu, by potem zrobić coś zaskakującego!

 

https://www.facebook.com/ReeseWitherspoon

 

Na filmiku widać, jak Reese Witherspoon z ośnieżonego samochodu, zbiera śnieg do dwóch kubków. Następnie kobieta przechodzi do domu, by tam… przygotować śniegowy deser!

 

tiktok.com/@reesewitherspoon/

 

Reese Witherspoon je śnieg!

Do śniegu aktorka dodała sos o smaku słonego karmelu oraz czekoladowy, a następnie dolała zimnej kawy. I zaczęła jeść ten przysmak twierdząc, że jest bardzo dobry.

 

Śnieżne dni stworzono dla Chococinnos  ❄️☕️

– napisała.

 

Michał Żebrowski parodiuje Andrzeja Dudę. Mistrzostwo czy żenada? [VIDEO]

 

Tymczasem internauci przestrzegali gwiazdę przed zjadaniem takiego przysmaku:

 

Myślałam, że jedzenie śniegu jest niebezpieczne dla naszego zdrowia 😭

 

😳 Nie, nie, nie.. śnieg nie jest do jedzenia.. możesz poważnie zachorować ☹️

 

Spadający śnieg może być bardzo brudny od powietrza i wiatru, ale kogo to obchodzi. Żyjesz tylko raz. Pamiętam, że jako dziecko jadłem śnieg. 👍🏻

 

tiktok.com/@reesewitherspoon/

 

Śnieg faktycznie zawiera sporo zanieczyszczeń. Poza tymi niewidocznym, są też te dostrzegalne gołym okiem. Wystarczy wziąć do domu choćby i najbielszy śnieg i rozpuścić, a na dnie naczynia zobaczymy różne pyły czy paprochy.

Być może jednak dla Reese, taki deser to wspomnienie z dzieciństwa, a zjedzony okazjonalnie nie wyrządzi większych szkód.

 

https://www.tiktok.com/@reesewitherspoon/video/7325618152522419499

Komentarze