Ta ślicznotka wygląda niewinnie? Poszukuje jej EUROPEJSKA POLICJA

Ta pięknooka blondynka wygląda niewinnie, prawda? Nic bardziej mylnego! Ślicznotka jest poszukiwana przez funkcjonariuszy policji w całej Europie. Za kobietą wydany został Europejski Nakaz Aresztowania.

 

– Jest podejrzewana o udział i przewodzenie grupie przestępczej, która rozprowadzała narkotyki w Polsce – mówi Katarzyna Cisło z małopolskiej komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie ściga za pomocą listu gończego 30-letnią Magdalenę Kralkę.

 

Zobacz też: Podczas spaceru chciał zrobić wyjątkowe zdjęcie ze swoją narzeczoną! Tak tragicznych konsekwencji w ogóle się nie spodziewał!

 

„Podstawa poszukiwań: Art. 258 k.k § 3 – Zakładanie lub kierowanie grupą przestępczą albo związkiem określonym w art. 258 k.k § 1, mającym na celu popełnianie przestępstw” – taka informacja pojawiła się w komunikacie skierowanym do osób, które mogą pomóc w uchwyceniu przestępczyni.
Oto rysopis Magdaleny Kralki:
wzrost: 172 cm
sylwetka: szczupła
oczy: zielone
włosy: proste, kolor blond

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej prosimy kierować do KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109. Zapewniamy anonimowość – informuje policja.

Rozpoznajesz ściganą?
Zadzwoń!
telefon: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448

Komentarze