Tajemnicze zaginięcie Natalii. Szok, CO powiedział jej MĄŻ!

Natalia Panocha-Raczkiewicz to 39-latka mieszkająca pod Swarzędzem. Na co dzień odpowiedzialna i zorganizowana, mama 10-letniego chłopca.

Kobieta zaginęła w nocy 14 czerwca 2024 r. a ostatni kontakt miała z siostrą – panią Anną, która na co dzień mieszka w Holandii.

 

https://www.facebook.com/poszukiwani

 

Zaginiona Natalia Panocha

Tego dnia około 18.30 Natalia miała video rozmowę z siostrą na aplikacji WhatsApp. Później, około północy wysłała jeszcze do Anny tajemniczą wiadomość. Siostra zaginionej twierdzi jednak, że to nie był styl Natalii i podejrzewa, że ktoś inny mógł wysłać wiadomość.

Natalia Panocha-Raczkiewicz wróciła do domu, bo było jej auto w garażu. Znikła jednak ona sama oraz jej portfel.

 

Poszukiwania Natalii Panochy

Policja prowadzi poszukiwania zaginionej kobiety:

 

Zaginiona ma 39 lat, ok. 170 cm wzrostu, długie, ciemne, blond włosy, niebieskie oczy. W chwili zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansowe spodnie, białą bluzkę oraz brązowe buty.

 

☎️Wszystkich, którzy posiadają informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt z KP w Swarzędzu pod nr 47 77 148 00 lub o przesłanie informacji mailem na adres dyzurny.swarzedz@po.policja.gov.pl powołując się na nr zgłoszenia SWD – 77598.

– podano na profilu policji.

 

Co powiedział mąż zaginionej?

Jak informuje Fakt, policja zabrała mężowi zaginionej telefony i komputer. Co więcej, według informacji serwisu epoznan.pl zaginiona Natalia Panocha planowała rozwieść się z mężem. Ponoć też spotykała się już w innym mężczyzną i właśnie w piątek:

 

…a więc w dniu zaginięcia, spotkała się ze swoim nowym partnerem. Policjanci z nim rozmawiali i wykluczyli jego udział w zaginięciu kobiety*

 

Wróciła do domu, gdzie mieszkała jeszcze razem z mężem, ale para żyła już osobno. Zaginięcie Natalii Panochy zgłosiła jej siostra. A słowa męża zaskakują:

 

Mąż miał stwierdzić, że nie zauważył nieobecności żony, bo nie interesuje się jej życiem*

 

Tymczasem według informacji Gazety Wyborczej, „pies tropiący zgubił trop przy domu”.

AKTUALIZACJA: Ciało kobiety odnaleziono!

 

* cyt. https://epoznan.pl

Komentarze