Zaginiona Natalia nie żyje! Zatrzymano męża kobiety!

Natalia Panocha-Raczkiewicz (39 l.) zaginęła w miony piątek. Ostatni kontakt z kobietą był w nocy, jednak siostra zaginionej miała wątpliwości, czy wiadomość wysłała 39-latka czy ktoś inny.

Dziś podano informację o odnalezieniu zwłok zaginionej Natalii.

 

https://www.facebook.com/poszukiwani

 

Zaginiona Natalia Panocha

Natalia Panocha-Raczkiewicz planowała rozwód ze swoim mężem. Feralnego dnia miała spotkać się z innym mężczyzną – jednak jego udział w zaginięciu kobiety wykluczono.

Tymczasem zachowanie męża 39-latki budziło spore wątpliwości. Twierdził bowiem, że nie zauważył, że kobieta nie wróciła na noc do domu. A to właśnie tam pies policyjny zgubił trop zaginionej.

 

Natalia Panocha nie żyje

Dziś Policja poinformowała o odnalezieniu zwłok kobiety. Jak przekazał Interii rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak, ciało znajdowało się na przedmieściach Poznania:

 

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem zaginionej Natalii znaleźli ją. Kobieta nie żyje. Zwłoki kobiety policjanci odkryli w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach Poznania*

 

W związku ze sprawą zatrzymano męża zaginionej, choć jak na razie nie postawiono mu zarzutów.

 

Będzie on [mąż 39-latki – przyp. red.] pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami (…)

 

Podejrzewamy, że nie mówił on nam prawdy. A jesteśmy przekonani, że ma wiedzę dotyczącą zarówno zaginięcia jego żony, jak i jej śmierci*

– przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak.

 

Kobieta pozostawiła 10-letniego syna.

Dramat w Krynicy Morskiej. Utonęła na oczach męża! [FOTO]

 

*interia.pl

 

Komentarze