Tak ALIKIA Ilia Łopucka spędziła niedzielę! Córka Kasi Skrzyneckiej uprawia rzadki sport!

Alikia Ilia Łopucka to córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego. Dziewczynka urodziła się 23 listopada 2011 roku, niedługo więc skończy 12 lat.

Córka Kasi Skrzyneckiej pomimo tego, że jest jeszcze dziewczynką, to wygląda znacznie dojrzalej niż na swój wiek. Na najnowszych zdjęciach pokazanych przez jej mamę, Alikia Ilia Łopucka prezentuje się jak prawdziwa dama.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się, że jej córka uprawia rzadki sport, a mianowicie jeździectwo. Wiadomo bowiem, że posiadanie konia lub choćby jazda konna na zwierzęciu ze stadniny jest dosyć kosztowna. Alikia Ilia kontynuuje jednak pasję swojej mamy.

 

Nasza KONIczynka 🥰 …Gdy byłam w jej wieku, może nieco starsza, bo jako 13-latka – zaczęłam jeździć konno, wówczas w Klubie Jeździeckim Legia w Warszawie… Miałam zaszczyt uczyć się od samego Rotmistrza Ferensteina 💚🐎👍 Piękne wspomnienia… 😊 Tej jesieni nasza niespełna 12-letnia córeczka Alikia sama poprosiła nas o zapisanie do Szkoły Jeździeckiej 🐎🍀💚 „Wzrusz” serca rodziców wielki…😊🥰😘 W każdą niedzielę rano to nasz #familytime 💚

– napisała Skrzynecka.

 

Fani aktorki zachwycali się tym, że dziewczynka ma takie zainteresowania oraz wyglądem Aliki.

 

Alikia jest tak śliczną młoda damą,ze to szok. Oczy, rysy twarzy ❤️ modelka 😘

 

To chyba jej żywioł..!?Pięknie wygląda, a pasja do koni odbija się w jej oczach 🤩. Ma dziewczyna tę moc 🏇♥️

 

Pani Kasiu, Państwa córeczka jest hipnotyzująco wręcz śliczna, napatrzeć się nie można, ma do tego dobre i mądre spojrzenie❤️i piękną pasję ma🔥❤️

 

Zdjęcia poniżej.

 

W młodości Tomasz Wolny wyglądał niczym Patrick Swayze! Kogo przypominała Nowakowska?

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Komentarze