To już koniec! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wydali oświadczenie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu.

Swój związek ujawnili w październiku 2023 r. co wywołało oburzenie byłej żony prezentera – Pauliny Smaszcz. Wcześniej też były mąż Katarzyny – Marcin Hakiel sugerował, że romans tej pary trwał o dłuższego czasu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starali się nie reagować na zaczepki i nie komentować sprawy. Wczoraj jednak wydali wspólne oświadczenie.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Przypomnijmy, że Cichopek i Kurzajewski stworzyli parę nie tylko w życiu, bo zostali nią także na gruncie zawodowym. Otóż od 2020 roku zostali prowadzącymi „Pytanie na Śniadanie”. Najwyraźniej na fali zwolnień dokonywanych przez nowe władze TVP, zostali zwolnieni.

 

Maciej Kurzajewski poszedł do klasztoru?! Co na to Kasia Cichopek?

 

Cichopek i Kurzajewski – koniec pracy w „Pytaniu na Śniadanie”

Para wydała obszerne oświadczenie, w którym znajdują się same podziękowania:

 

„Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”.

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu.

Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące.

Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów.

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi.

Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę.

Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski”

 

I tym samym pokazali klasę, nie odnosząc się do zmian i nie użalając się nad swoim losem. Zupełnie inną postawę prezentują widzowie, którzy nie kryją swojego oburzenia i domagają się od nowych władz, przywrócenia zwolnionych prezenterów.

 

TVP ujawnia kolejną parę prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Tę dwójkę znacie doskonale!

 

 

Komentarze