To już koniec! Lewandowska dziękuje za „wszystkie wspólne lata”!

Anna Lewandowska (34 l.) to jedna z najbardziej wpływowych Polek. Od 2013 roku jest żoną Roberta Lewandowskiego, z którym ma dwie córki – Klarę i Laurę.

Jest także przedsiębiorczynią, a jej biznes to działalność nie tylko treningowa. Anna Lewandowska ma też własny catering dietetyczny, markę kosmetyków, czy zdrową żywność.

Dziś trenerka przekazała smutne wieści. Łamiącym się głosem mówiła też o „końcu przygody”, zaś na stronie internetowej pojawiły się podziękowania za wspólne lata.

Czego dotyczą te pożegnania? Chodzi o życie prywatne czy zawodowe?

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Na instastories Anny Lewandowskiej pojawiło się nagranie, na którym trenerka mówi o zmianach i o trudnych decyzjach. Przyznaje też, że „łezka się w oku kręci”.

Przeprowadzka do Hiszpanii sprawiła, że Lewandowska postanowiła działać także w tym kraju. Z tego też powodu podjęła trudną decyzję.

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Lewandowska zamyka swój biznes

 

Chodzi o zamknięcie jednego z jej biznesów, klubu fitness – Healthy Center by Ann. W tym miejscu można było nie tylko ćwiczyć w grupie czy skorzystać z treningu personalnego, ale tez fizjoterapii i czy treningu mentalnego.

 

Na swoim nagraniu trenerka zapewniła jednak, że kontynuacją tego klubu będzie Palm Studio. Zajmować się nim będzie przyjaciel i współpracownik Anny Lewandowskiej, Jakub Głąb (kuba_healthy_team). Ma on też przejąć całą ekipę, która pracowała w Healthy Center by Ann.

 

Utrzymasz się 2 minuty na drążku? Dlaczego popularna zabawa to OSZUSTWO?!

 

Healthy Center by Ann – zamknięty

 

Healthy Center by Ann będzie działał do połowy września 2023 r.

 

Jak wiecie Anna Lewandowska ogłosiła pewne zmiany, co oznacza, że nasze Healthy Center będzie działać do połowy września. Zostawiamy Was jednak pod bardzo dobrą opieką. Jesteśmy dumni, bo Kuba Głąb, jeden z najbliższych współpracowników Ani, już wkrótce otwiera własne, kameralne studio fitness – Palm Studio, w którym będą na Was czekać trenerzy Healthy Teamu. Po więcej szczegółów odsyłamy Was na profil @palmstudio_warsaw i https://palmstudio.pl/ (…)

Do zobaczenia i dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata 🙏 ❤️

– czytamy na stronie klubu.

 

Jeśli zaś chodzi o „następcę” Healthy Center czyli Palm Studio, to na razie nie podano informacji, gdzie będzie działał nowy klub, ani od kiedy. Na stronie internetowej jest tylko komunikat „coming soon” [już wkrótce].

 

Marcin Prokop ujawnił, CO stało się z jego MÓZGIEM. Nikomu tego nie życzymy!

Komentarze